Píchání v břiše v 19 týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tejule
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 13.02.17 17:13
píchání v břiše v 19 tt.

Ahoj,
Potřebuju radu, zda je to normální. Jsem v 19 tt. Už nějakou dobu mě píchá v břiše. Břicho mi netvrdne, nebolí, není to křeč, ale prostě jako když vás tam někdo píchne a hned to zase přejde. Nechci volat a ani uhanět na pohotovost s každym prdem, když vím, že se to tam vše chysta. Pak se mi dneska v noci stala taková věc. Měla jsem plný močák a uplně tvrdé břicho, když jsem vykonala potřebu, tak jako by se tam něco bolestivě roztáhlo. Hned to přešlo.
Další věc mě docela děsí, necítím vůbec pohyby, ani jsem je necítila. Kdy jste tak cca cítily pohyby u prvního dítěte? Ja teda nemám ani náznak pohybů.
Díky za rady.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 19. týden těhotenství?

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13423 příspěvků 13.02.17 17:17

U prvního jistě 24tt

ajvl
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 13.02.17 17:56

Tak bud to můžou být ty vazy při roztahování dělohy nebo rozestup břišních svalů -ten mě teda překvapil u druhého těhu, nemohla jsem skoro ani chodit a pomohl těhotenský pás, ale jistě ti to řekně jen doktor, pohyby u prvního jsem cítila myslím ve 20.tt :)

Cocka nasladko
Kecalka 395 příspěvků 13.02.17 18:13

To pichani si pamatuju, bylo to taky tak 18., 19. tyden. Tak kdyby me nekdo pichl tupym koncem tuzky do podbrisku. Prestalo to kolem 20.tydne.

Pohyby te v 19tt desit nemusi (ale chapu, taky jsem se bala), rika se, ze citit jdou v prumeru od 20tt, prvorodickam navic chvilku trva, nez je dokazou poznat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

I Houdová měla svého Janečka! Do manželství se jim pletl i moderátor Novotný

Ochránkyně zvířat, planety a známá veganka Helena Houdová (39) oslavuje... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >