Piercing do nosu

27.2.11 23:19

Piercing do nosu

Ahojky,chtěla jsem se jen zeptat na víc otázek :-D .Kamarádka mi pořád radí at si splním takový ten svůj „dětský“ sen si nechat píchnout nos.Chtěla bych fakt jen malou kuličku co není skoro vidět a mně zajímá.

• Nebude to na mámě od dvou dětí vypadat blbě? (Jsem mladá 23 let)
  • musí být naušnice rovná nebo zahnutá?
  • po vyndání zaroste dírka nebo ne?

Moc díky za rady,já furt tápu a kamarádka mně furt přemlouvá. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18222
27.2.11 23:26

Ahoj, moc zkušenost nemám, ale aky sem to chtěla. Myslím, že i jako maminka si to klidně pořid, vždyt jsi mladá :palec: Co vím, tak náušničky do nosu jsou bud zahnuté, nebo rovné s kuličkou, radši bych asi volila zahnutou, že s ní bude snadná manipulace, ale aby nevypadávala. Ale jinak fakt neporadím, snad někdo jiný :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8928
27.2.11 23:32

Měla jsem zahnutou, nevypadávala mi, jen jsem si s ní pořád hrála. Tu s kuličkou jsem nikde neviděla.

Mám náušnici venku asi 5 let, zvenku je dírka pořád vidět. Myslím, že úplně zarostlá není, ale asi by to prošťouchávání trochu bolelo… ale třeba měsíc, dva, půl roku - to ti nezaroste (ale musí už být dobře zhojená po píchnutí) :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3950
27.2.11 23:51

:-? ahoj mě teda zarostla ale možná to bylo i tím že mi to teda dost hnisalo a až bolestivě a tak jsem ji vytáhla za par dni už nešla strčit zpět ale jde stále vidět i po nějakych 8 letech. :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.11 23:51

Moc díky,mně jse spíš o to,že až si jí jednou vyndám abych nechodila s dírou v nose :mrgreen:
Chtěla bych tuhle http://sperky.onlinekosik.cz/…do-nosu-bbn2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5230
28.2.11 00:13

ahoj já má náušnici v nosu asi 10 let,je mi víc než tobě a dítě mám taky a nepřijde mi to nijak divný.jinak já mám zahnutou a jelikož mám malej nos,tak je to někdy vydět,tak za mě v nose(vevnitř)placku,tu jsem měla taky, ale bohužel u kamínku to nedělají pouze u těch kuliček a já mám ted mini kamínek.mě to teda zarostlo docela brzo,ztratila jsem v pátek náušnici a do pondělka jsem měla co dělat ji znova propíchnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
28.2.11 00:29

Ahoj náušničku v nose mám 4 roky - je mi 33 let a jsme matka 13 leté a roční.

Určitě doporučuji zahnutou, rovná tlačí a vypadává. nejdřív jsme měla ocelovou se zirkonem, po ztrátě mám z průhledného bioplastu. Vypadá to, jako bych měla v nosíku jen kamínek :D

Já ještě nevyndávala, kamarádka ano, ale už jsem ji neviděla. Byla na operaci, mylo jí umožněnou navléknout zp+ět po 3 dnech a už to nedokázala.
Já nechala nasadit po 6 hodinách - vypadal mi a nešla mi navlíknout a teda museli mi dírku znova protahovat… aby ji navlíkli.

Měl by tam být menší důlek - jako zvětšený pór. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.11 00:39

Moc díky za rady a přesně to jako na fotce bych moc chtěla.To je ta biplastová?Máte někde stránky kde koupit?Já nemůžu nikde nic najít.Kamarádka chce do rtu a chceme objednávat najednou a kde seženu já zase ona ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3319
28.2.11 07:57

ahoj,

je mi o 5 vic nez tobe a nausnici mam s 5ti letou prestavkou 13tym rokem, jo a doma mam dve rostacky :-)

Po vyndani dirka videt bude, ale jen z fakt blizkyho okoukani :wink:

A za jak dlouho to zaroste, je divny, protoze kdyz jsem ji vyndala poprve, tak mi nezarostla skoro rok a kdyz jsem ji u prvniho porodu vyndala, tak jsem ji tam za 4 dny mela problem vratit.

Markit, muzu te poprosit, kde jsi sehnala pruhlednou z bioplastu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2374
28.2.11 08:11

Blbě to určitě vypadat nebude. Já ho měla taky, až teď jsem ho vyndala, respektive jsem jí už znovu nepořídila, když jsem jí u zubaře ztratila :) stejně mi furt vypadavaly kamínky a už mě nebavilo měsíc co měsíc kupovat novou naušnici :zed: Navíc se mi celkem ulevila, mám v zimě docela často rýmy a furt jsem si na to musela dávat pozor. Ale po vyndání ta dírka není ani vidět. Klidně do toh jdi, pokud ti to hlodá, vyndat to můžeš kdykoliv a ta malinká dirka není moc vidět. Já měla ještě pod rtem na straně, tam ta díra už je vidět víc, ale každý si myslí, že to je piha. Já se v nejbližší době chystám na pupík, který mi zarostl v těhu, ale mám ho z těhotenství dost zjizvený, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat :think:
Nušnice může být i rovná, ale většinou se dávají do nosu zahnutý a dle mého to je lepší. A ano dírka zaroste :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10178
28.2.11 08:37

Já měla rovnou, píchala jsem sama, měla jsem ji tak dva možná necelé tři roky, dírka zarostla, ale i po nějakých osmi letech vidět jde, ale fakt jen hodně zblízka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.11 09:11

A nebude ta zahnutá ze spodu vidět,když třeba zakloním hlavu?
Je to překvápko protože manžel s tím nesouhlasí tak s tím přijdu jako s hotovou věcí,ten mně asi zabije :mrgreen:

Moc díky za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9954
28.2.11 10:28
ciniminisek píše:
A nebude ta zahnutá ze spodu vidět,když třeba zakloním hlavu?
Je to překvápko protože manžel s tím nesouhlasí tak s tím přijdu jako s hotovou věcí,ten mně asi zabije :mrgreen:Moc díky za reakce.

Já už mám naušnici v nose 3 roky a je mně 33let a nestyím se za to.Mám i v obočí :-D Já upřednostňuji ty na uzávěr a zevnitř je jen placička, která ničemu nevadí.Taková ta zahnutá, vypadává a rdží se zatím smrky, takže tu bych si já nedala.A po vyndání je vidět bohužel dírka dost dlouho, ale není to nic hrozného.Já si ji tam ale nechám třeba až do důchodu.Ať si lidi říkají co chtějí, je to jen a jen tvá věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10664
28.2.11 12:37

Ahoj. :wink:
Jsem máma od tří dětí, je mi 35 a piercing v nose mám už 5 let. O věku to není. Mně se to prostě hodně líbilo, tak jsem do toho šla a hotovo. Jen si to nech udělat, když po tom toužíš. :wink:
Jo a mám náušnici s kuličkou, z chirurgické oceli a drobným kamínkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
28.2.11 13:26

Náušničku jsem kupovala u nás v Opavě - v Bekus art. http://www.bekusartstyle.cz/

tady mi to píchali a jinak než k nim na tatoo nebo piercing nikdy stejně tak pro náušničky, vyzkoušela jsem různé, protože byly levnější a nakojen jsme stejně skončila u něj. Loni stála ta čirá z Bioplastu 400,–.

Na webu mají kontakt, možná se zkusit spojit s ním. na e-shopech jsem na ni nikde nenarazila.
Vypadá to velmi decentně, protože je to čiré, čili jen jemný kamínek a nic kolem :D Na dokladové fotce dokonce není vidět vůbec :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama