Reklama

Písanka pro první třídu k vytištění, bez textu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 47827 příspěvků 27.01.17 19:19
Písanka pro první třídu k vytištění, bez textu

Zapomněla jsem na dovolenou písanku, kluk má psát nějaké úkoly, zadání máme poslané vyfocené a teď jen potřebuju řádky, na který to může napsat.

Reklama

Reakce:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 27.01.17 20:11

Našla jsem toto. Naši píšou do sešitu 511+ s pomocnými linkami. Nevím, jak to půjde vytisknout - zvětšila bych to na A5 a mělo by to pak být v reálné velikosti.
Odkaz je tady , aby tam nebylo logo emimina.

AstraG
Závislačka 4387 příspěvků 27.01.17 20:15

Nevím, kde dovolenkujete, ale písanku koupíš v každém papírnictví za pár kaček ;)

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 27.01.17 20:16

@Lama Lama Pokud je to v čechách, radím radši koupit (jedna stojí asi 12Kč), pokud ne, tak bych to do tohohle klidně zkusila, řádky to, myslím, má podobné.

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 27.01.17 20:37

@AstraG Právěže tu 511+ nemají v každém papírnictví. :zed:

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 47827 příspěvků 27.01.17 20:48

Dík. Jsme mimo čr a papírnictví ani nevedou.

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 27.01.17 22:10

@Lama Lama Já zkusila zadat slovo pisanka i na ulozto a vyjelo to tam i stránky z písanky, zkus na to mrknout, třeba to tam bude :palec:

Anneli
Stálice 82 příspěvků 30.01.17 12:27

Děkuji :). Natiskla jsem si pro dcerku k domácímu procvičování :).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama