Pláče po položení do postýlky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barušenko
Stálice 60 příspěvků 06.12.17 22:37
Pláče po položení do postýlky

Zdravím maminy. Náš problém je s uspáváním syna (5. měsíců). Pokaždé, když ho ukládám do postýlky, tak brečí..což chápu, dožaduje se chování a pozornosti, ale většinu času brečí, jako ze opravdu pláče. Postupem času jsme zjistili, ze když má slzičky tak ho musíme dat odkrknout, protože ho bolí bříško…a pokaždé si odkrkne. Přes den je to jako fajn, to dáme jednou odkrknout, pak si zase c postýlce postěžuje, ale usne. Casto i používáme bíly šum, u toho docela dobře usina, ale když ho bolí to bříško, tak ani ten šum ho nezspí. Bohužel s tím odkrknutím je to ale nejhorší večer, to zvládneme zvednout i 5×-8×, samozřejmě si pokaždé taky odkrkne. Když ale absolutně už nevím, jak ho uspat, po odkrknuti stále řve, tak ho nakojim a jelikož už je úplně tuhý, tak mi u prsa usne, potom si neodkrkne, ale dám ho do postýlky a spi vesele až do rána. Jen ještě zmíním, ze kojim, dokrmuji UM a máme prikrmy. Četla jsem různé diskuse o tom, jak poznat nevyhovující UM, ale myslíte, ze to muže být zrovna jím? Jiné UM jsem nezkoušela, od 4. Měsíce máme jen Hipp. Nebo je to mým mlikem??? :nevim: vůbec nevím a jsem z toho zoufalá. Nemáte taky někdo takovou zkušenost??

A ještě jsem se chtěla zeptat, jak zabavujete 5. Měsíční miminko? Pod hrazdickou ho to vůbec nebaví, po 3 minutách začne fňukat, tak ho máme pořad na gauci a musíme mu ukazovat všelijaké hračky, aby vůbec tu hodku od krmeni měl :zed:

Snad mi někdo poradí.

Reakce:
Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 06.12.17 23:11

V tomto věku už mi děti tak mohutně nekrkaly, přijde mi to trochu zvláštní. Krka takto i po prikrmech a flasce? Mohlo by to být špatnou technikou kojení, napolyka vzduch, pak ho to tlačí. Nebo má hlad, když se konečně dostane k jídlu, tak hltá a polyká vzduch. Já bych zvážila, co převažuje, zda flaška či kojení a jednoho bych se zbavila. U kojení bych dala v tomto věku prso ještě kdykoli, zvýší se ti tvorba mléka. U flašky bych upravila velikost porce tak, aby odpovídala hlavně váze dítěte.
Dáváš Vigantol? Ten může dětem dělat na bříško špatně. Že dítě neuspi bílý šum, když má bolení je logické.

Netopirek
Echt Kelišová 8239 příspěvků 07.12.17 01:06

Takhle časté říhání je špatnou technikou krmení. Nadýchá se moc vzduchu. Zkusili jste i jinou lahvičku, odkrkávání během jídla?
Co se týče zabavení, tak já v tomhle věku už nechávala i chvilku vztekat. A nebo jsem jen přetočila břicho/záda.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 07.12.17 07:42

Mohl by to být reflux. Zrušila bych UM (rozkojte se), mateřské mléko je lépe stravitelné a bude vám u prsa lépe usínat.

Barušenko
Stálice 60 příspěvků 07.12.17 08:22

Po každém kojeni a po každé flasce si krásné odkrkne, mezitím než jde spinkat, tak tak učiní taky. Ale je mi divny, ze ráno, když ho jenom kojim (jelikož mi spi od 22 hod do 6 hod zhruba, tak mám nality prsa) a potom ho dam do postýlky, tak ani nepípne a usne bez place. Rozkojila bych se hrozné rada, ale jelikož mi spinka celou noc, tak je to nemožné?? Potřebuji neustálou a pravidelnou stimulaci, nebo ne?? A když jsem dříve v noci vstavala a odstrikavala, tak to bylo prd platné. :nevim: po dohodě s doktorem jsme zavedli i flašku, jelikož jsem syna vážila jeden den před a po krmeni a 2× za sebou mi z obou prsou vypil jen 60 ml. To tehdy plakal z hladu. Jinak mám flašku od Medely, ale je pravda, ze při kojeni se mi neustále odpojuje a u flašky v klidu papá. Vigantol dávám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >