Reklama

Pláče po položení do postýlky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barušenko
Stálice 55 příspěvků 06.12.17 22:37
Pláče po položení do postýlky

Zdravím maminy. Náš problém je s uspáváním syna (5. měsíců). Pokaždé, když ho ukládám do postýlky, tak brečí..což chápu, dožaduje se chování a pozornosti, ale většinu času brečí, jako ze opravdu pláče. Postupem času jsme zjistili, ze když má slzičky tak ho musíme dat odkrknout, protože ho bolí bříško…a pokaždé si odkrkne. Přes den je to jako fajn, to dáme jednou odkrknout, pak si zase c postýlce postěžuje, ale usne. Casto i používáme bíly šum, u toho docela dobře usina, ale když ho bolí to bříško, tak ani ten šum ho nezspí. Bohužel s tím odkrknutím je to ale nejhorší večer, to zvládneme zvednout i 5×-8×, samozřejmě si pokaždé taky odkrkne. Když ale absolutně už nevím, jak ho uspat, po odkrknuti stále řve, tak ho nakojim a jelikož už je úplně tuhý, tak mi u prsa usne, potom si neodkrkne, ale dám ho do postýlky a spi vesele až do rána. Jen ještě zmíním, ze kojim, dokrmuji UM a máme prikrmy. Četla jsem různé diskuse o tom, jak poznat nevyhovující UM, ale myslíte, ze to muže být zrovna jím? Jiné UM jsem nezkoušela, od 4. Měsíce máme jen Hipp. Nebo je to mým mlikem??? :nevim: vůbec nevím a jsem z toho zoufalá. Nemáte taky někdo takovou zkušenost??

A ještě jsem se chtěla zeptat, jak zabavujete 5. Měsíční miminko? Pod hrazdickou ho to vůbec nebaví, po 3 minutách začne fňukat, tak ho máme pořad na gauci a musíme mu ukazovat všelijaké hračky, aby vůbec tu hodku od krmeni měl :zed:

Snad mi někdo poradí.

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2865 příspěvků 06.12.17 23:11

V tomto věku už mi děti tak mohutně nekrkaly, přijde mi to trochu zvláštní. Krka takto i po prikrmech a flasce? Mohlo by to být špatnou technikou kojení, napolyka vzduch, pak ho to tlačí. Nebo má hlad, když se konečně dostane k jídlu, tak hltá a polyká vzduch. Já bych zvážila, co převažuje, zda flaška či kojení a jednoho bych se zbavila. U kojení bych dala v tomto věku prso ještě kdykoli, zvýší se ti tvorba mléka. U flašky bych upravila velikost porce tak, aby odpovídala hlavně váze dítěte.
Dáváš Vigantol? Ten může dětem dělat na bříško špatně. Že dítě neuspi bílý šum, když má bolení je logické.

Netopirek
Echt Kelišová 7752 příspěvků 07.12.17 01:06

Takhle časté říhání je špatnou technikou krmení. Nadýchá se moc vzduchu. Zkusili jste i jinou lahvičku, odkrkávání během jídla?
Co se týče zabavení, tak já v tomhle věku už nechávala i chvilku vztekat. A nebo jsem jen přetočila břicho/záda.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 07.12.17 07:42

Mohl by to být reflux. Zrušila bych UM (rozkojte se), mateřské mléko je lépe stravitelné a bude vám u prsa lépe usínat.

Barušenko
Stálice 55 příspěvků 07.12.17 08:22

Po každém kojeni a po každé flasce si krásné odkrkne, mezitím než jde spinkat, tak tak učiní taky. Ale je mi divny, ze ráno, když ho jenom kojim (jelikož mi spi od 22 hod do 6 hod zhruba, tak mám nality prsa) a potom ho dam do postýlky, tak ani nepípne a usne bez place. Rozkojila bych se hrozné rada, ale jelikož mi spinka celou noc, tak je to nemožné?? Potřebuji neustálou a pravidelnou stimulaci, nebo ne?? A když jsem dříve v noci vstavala a odstrikavala, tak to bylo prd platné. :nevim: po dohodě s doktorem jsme zavedli i flašku, jelikož jsem syna vážila jeden den před a po krmeni a 2× za sebou mi z obou prsou vypil jen 60 ml. To tehdy plakal z hladu. Jinak mám flašku od Medely, ale je pravda, ze při kojeni se mi neustále odpojuje a u flašky v klidu papá. Vigantol dávám.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >