Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, potřebuji prosím poradit.
Chtěla bych zaplatit za nějaké věcičky na účet prodávajícího, ale chci dát na poště hotovost. Jaký typ složenky použít? Typ A? Akorát je problém, že neznám adresu dodavatele. Musí tam být vždy vyplněna na složence?
Moc děkuji za rady
Takhle posilam casto, jj typ A, adresu majitele uctu psat nemusis staci jen cislo uctu napsat a pak odesilatele
Neni jednodussi zajit do banky majitele uctu a tam mu to slozit primo na ucet? Je za to teda nejaky poplatek, nevim uz kolik, ale mozna to nebude tolik jako za slozenku.
pokud teda tu banku nemas vic z ruky, jak postu.
jinak neporadim
Suik prave ze je to kolikrat drazsi vlozit, slozenka stoji cca 22kc, ale zas trva to cca tyden nez to na ucet dorazi
@pipiinka píše:
Takhle posilam casto, jj typ A, adresu majitele uctu psat nemusis staci jen cislo uctu napsat a pak odesilatele
Nemusí se vyplňovat adresa? Tak to je bezva
Moc děkuji ![]()
@pipiinka píše:
Suik prave ze je to kolikrat drazsi vlozit, slozenka stoji cca 22kc, ale zas trva to cca tyden nez to na ucet dorazi
To trvá takhle dlouho??? ![]()
@SarkaNovo píše:
To trvá takhle dlouho???
vetsinou se to ten 4-5 den pripise, ale posta na to ma tyden
@pipiinka jo? ja uz si nevzpominam kolik to stalo, mela jsem pocit taky tak okolo dvacky…taky asi zalezi jaka banka, nektere maji ty poplatky celkem pekelny.
@pipiinka píše:
vetsinou se to ten 4-5 den pripise, ale posta na to ma tyden
aha, děkuju
@suik píše:
Neni jednodussi zajit do banky majitele uctu a tam mu to slozit primo na ucet? Je za to teda nejaky poplatek, nevim uz kolik, ale mozna to nebude tolik jako za slozenku.pokud teda tu banku nemas vic z ruky, jak postu.
jinak neporadim
Já mám právě blíž poštu ![]()
Já jsem jinak vždycky platila z účtu, ale máme s manželem společný účet a tento měsíc už jsem objednala a platila plno věcí a nechci aby viděl, že jsem zas objednávala další věcičky pro děti
By ho ze mně asi už trefilo ![]()
Tak ještě jednou díky holky ![]()
@SarkaNovo píše:
Já jsem jinak vždycky platila z účtu, ale máme s manželem společný účet a tento měsíc už jsem objednala a platila plno věcí a nechci aby viděl, že jsem zas objednávala další věcičky pro dětiBy ho ze mně asi už trefilo
Tak ještě jednou díky holky