Platba na účet - složenkou v hotovosti

3701
25.6.12 14:17

Platba na účet - složenkou v hotovosti

Ahoj, potřebuji prosím poradit.
Chtěla bych zaplatit za nějaké věcičky na účet prodávajícího, ale chci dát na poště hotovost. Jaký typ složenky použít? Typ A? Akorát je problém, že neznám adresu dodavatele. Musí tam být vždy vyplněna na složence?
Moc děkuji za rady

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10584
25.6.12 14:18

Takhle posilam casto, jj typ A, adresu majitele uctu psat nemusis staci jen cislo uctu napsat a pak odesilatele

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14856
25.6.12 14:19

Neni jednodussi zajit do banky majitele uctu a tam mu to slozit primo na ucet? Je za to teda nejaky poplatek, nevim uz kolik, ale mozna to nebude tolik jako za slozenku.

pokud teda tu banku nemas vic z ruky, jak postu.

jinak neporadim

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10584
25.6.12 14:21

Suik prave ze je to kolikrat drazsi vlozit, slozenka stoji cca 22kc, ale zas trva to cca tyden nez to na ucet dorazi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3701
25.6.12 14:21
@pipiinka píše:
Takhle posilam casto, jj typ A, adresu majitele uctu psat nemusis staci jen cislo uctu napsat a pak odesilatele

Nemusí se vyplňovat adresa? Tak to je bezva :) Moc děkuji :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3701
25.6.12 14:22
@pipiinka píše:
Suik prave ze je to kolikrat drazsi vlozit, slozenka stoji cca 22kc, ale zas trva to cca tyden nez to na ucet dorazi

To trvá takhle dlouho??? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10584
25.6.12 14:25
@SarkaNovo píše:
To trvá takhle dlouho??? 8o

jo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10584
25.6.12 14:26
@SarkaNovo píše:
To trvá takhle dlouho??? 8o

vetsinou se to ten 4-5 den pripise, ale posta na to ma tyden

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14856
25.6.12 14:28

@pipiinka jo? ja uz si nevzpominam kolik to stalo, mela jsem pocit taky tak okolo dvacky…taky asi zalezi jaka banka, nektere maji ty poplatky celkem pekelny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3701
25.6.12 14:28
@pipiinka píše:
vetsinou se to ten 4-5 den pripise, ale posta na to ma tyden

aha, děkuju

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3701
25.6.12 14:29
@suik píše:
Neni jednodussi zajit do banky majitele uctu a tam mu to slozit primo na ucet? Je za to teda nejaky poplatek, nevim uz kolik, ale mozna to nebude tolik jako za slozenku.

pokud teda tu banku nemas vic z ruky, jak postu.

jinak neporadim

Já mám právě blíž poštu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3701
25.6.12 14:34

Já jsem jinak vždycky platila z účtu, ale máme s manželem společný účet a tento měsíc už jsem objednala a platila plno věcí a nechci aby viděl, že jsem zas objednávala další věcičky pro děti :mrgreen: By ho ze mně asi už trefilo :)
Tak ještě jednou díky holky :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10584
25.6.12 14:40
@SarkaNovo píše:
Já jsem jinak vždycky platila z účtu, ale máme s manželem společný účet a tento měsíc už jsem objednala a platila plno věcí a nechci aby viděl, že jsem zas objednávala další věcičky pro děti :mrgreen: By ho ze mně asi už trefilo :)
Tak ještě jednou díky holky :kytka:
:D jojo to znam
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová