Po 6. nemoci hodně slabý

Katerina38
29.6.13 12:41

po 6 nemoci hodně slabý

Ahoj holky, prosím vás, jak dlouho trvalo, než vám děti po 6 nemoci vrátili do normálu? Malý v pondělí večer teploty, ty trvaly až do čtvrtku večer a byly vysoké 39 - 40 stupnů. Ve čtvrtek v noci se osypal, ráno v pátek jsme byli na kontrole, doktorka potvrdila 6 nemoc, prý má trošku červené v krčku, rtrochu tam má hleny, má i slabou rýmu a lezou mu dva špičáky :zed: ale o co mi jde… :think: je hrozně unavený, protivný, pořád se vzteká, brečí, vůbec ho takového neznám, nechce jíst, je slaboučký, mám strach jestli to není něco vážného… :nevim: jaký je váš názor? byli taky vaše děti tak slabé? A čím bych ho mohla trochu posílit, děkuju moc všem :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20731
29.6.13 12:43

Kolik mu je? Jinak ano je to celkem běžné, malá po každé nemoci prospí skoro celé dny..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katerina38
29.6.13 12:46

@gabriela82 ahoj je mu 19měsíců a právě ještě nebyl nikdy tak nemocný…

• Citovat
  • Nahlásit
Run
20731
29.6.13 12:49

@Katerina38 tak to už je velkej, já mám pocit, že čím jsou starší, tím to hůř snáší. Nech ho odpočívat, udělej mu vývar, sladký čaj nebo nějaký džusíky (ovocno-zeleninový) jako u dospělýho ;) Malá je ještě trochu starší a teď je po nemoci a spí dvakrát i třikrát denně. Nechávám jí, musí nabrat sílu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katerina38
29.6.13 12:52

@gabriela82 děkuju trošku jsi mě uklidnila, snad to rychle přejde…

• Citovat
  • Nahlásit
13950
29.6.13 13:28

Taky byl po šesté nemoci tak slabý a ufňukaný. Pořád jenom spal a když nespal, tak se mazlil, vůbec si nehrál. Přešlo to cca za týden až dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
29.6.13 13:33

Mame sestou pres tyden za sebou a jeste porad malej chrni pulku dne, az dneska to bylo lepsi :-) uz teda ji lip, ale lred tim tomu taky moc nedal, jen hodne pil. Po zkusenostech s malou uz jsem to neresila a proste omezila rezim na tak dlouho, dokud neni uplne fit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10127
29.6.13 15:23

My měli šestou nemoc jak byla ta vedra. Malá měla tři dny horečky a jak ustoupily tak uz byla normálně divoká. Dokonce jsme stihli i jeden den koupání venku. U nás se vůbec nejedli příkrmy a dodnes to není ono. Ale malé je deset měsíců. Takze to mohla snášet jinak než starší díte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2214
29.6.13 16:33

Spíš se přikláním k těm zubům

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katerina38
30.6.13 08:46

Díky holky, uklidnily jste mě, já jsem měla strach, protože takhle vyřízeného jsem ho ještě neviděla…snad se to brzy zlepší, jinak dnes v noci byl 7krát vzhůru, takže to vydím na zuby, ještě k tomu všemu… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
30.7.13 14:03

@Katerina38 Za jak dlouho se to srovnalo? Malá teď šestou nemoc prodělala, první den není osypaná a spí jak medvěd… trochu jsem začala stresovat proč, ale asi je to normální. A čekám teda, jak dlouho to bude trvat.. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katerina38
1.8.13 16:06

@janajelinkova9 neboj,taky jsem byla vyplašená, trvalo to asi dnů…a pak byl úplně v poho :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
fikuska23
1.8.13 21:31

@Katerina38 kolik dnu? Nas syn ma 18 mesicu a unaveny a umrceny je teda hodne. rekla bych, ze se mu i zhorsila chuze (myslim, ze by to nikdo nepoznal, ale my s manzelem jsme si toho vsimli). Horecky 40,5 od nedele, vcera konecne bez horecky (ale se zvysenou teplotou) a osypal se, dneska uz jsem ho ani nemerila, protoze ma chladne celo, ale vyrazka pokracuje.. a nenalada a unava je tu stale.

• Citovat
  • Nahlásit
Katerina38
2.8.13 10:03

Holky omlouvám se malý mi vypnul NUM Lock :P ale mělo tam být 5 až 7 dnů :*

• Citovat
  • Nahlásit
4.8.13 21:04

Mala nakonec mela prubeh docela dobry, teplota max 39,5 a po 4 dnech se osypala, coz odeslo po dalsich 2 dnech.. Pak jen spala a spala, 3 dny jen spala, 2 dny min a ted uz je dobra… byl to stres, ze jsem nevedela, co ji je… kdyz se osypala, byla jsem vyslovene stastna.. :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat