Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Pardón přehlédla jsem že do caru už docházíte.
tak v tom případě se asi poradit tam, zda teda už nenastal čas to řešit nějak víc než plánovaným stykem. Ale to už záleží na vás samozřejmě. Každopádně ta úspěšnost i u zdravého páru je každý měsíc jen okolo těch 15%… Ale štítná by úspěch teď už opravdu ovlivňovat neměla. Držím palce. ![]()
@NaCl
Manžela spermiogram je v pořádku, jsem domluvena s MUDr., že zkusím ještě přirozeně do září (nyní jsou dovolené) a pak se objednám na odběr vajíček…Píšete že jste po embryotransferu. Podstoupila jste genetice? Když ano, tak jak dlouho trvají výsledky genetiky. Jsem domluvena že v případě IVF, bych si nechala vyšetřit embrya geneticky dle vyloučení základních genetických vad a pak by si nechala zavést. Díky
Tak držím palce. Třeba se ještě nakonec zadaří. Ano měli jsme i genetiku embryí. Časově to záleží na klinice, ale my na výsledky čekali měsíc což je takový standart co jsem tak viděla/slyšela. Výjimečně někde zvládají do tří týdnů..