Podávání informací - azylový dům

Anonymní
6.7.15 23:06

Podávání informací - azylový dům

Mám podané žádosti o azylové domy.

Moje otázka - mohou tyto domy podávat informace po telefonu komukoliv. Tedy to jestli v nich mám žádost nebo ne? Nebo nemohou?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
6.7.15 23:27
@Anonymní píše:
Mám podané žádosti o azylové domy.Moje otázka - mohou tyto domy podávat informace po telefonu komukoliv. Tedy to jestli v nich mám žádost nebo ne? Nebo nemohou?

Nemohou.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.7.15 23:28
@Anonymní píše:
Nemohou.

Ani to jestli v nich žádost mám? Ani v případě rodiny? Rodičů? Případně pokud by se daná osoba vydávala za mne?

• Nahlásit
  • Citovat
698
6.7.15 23:30

Pracuju v AD, po telefonu nemůžeme nikomu podávat informace. V praxi se max. informují z OSPOD, když nám někoho posílají, zda si opravdu došel žádost podat (t po telefonu známe, nebo volají na mobil, popř. na pevné lince známě jejich číslo) Jinak nikomu info nepodáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.7.15 23:31

Ne. Pokud tak udelali, podej stiznost. Pokud se ale nekdo v tel. vydaval za tebe, pak nikdo neni neomylny.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.7.15 23:32

To je právě to. Ta osoba zná moje rodné číslo a všechny informace a já se děsím že to řeknou a ta osoba mě najde.

Pokud opravdu po telefonu nic neříkají tak jsem relativně klidná..

• Nahlásit
  • Citovat
698
6.7.15 23:35
@Anonymní píše:
Ani to jestli v nich žádost mám? Ani v případě rodiny? Rodičů? Případně pokud by se daná osoba vydávala za mne?

Ani v případě rodiny. Na podání žádosti se nás snad ještě nikdo neptal, spíš se informují, zda dotyčná u nás bydlí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
698
6.7.15 23:37
@Anonymní píše:
To je právě to. Ta osoba zná moje rodné číslo a všechny informace a já se děsím že to řeknou a ta osoba mě najde.Pokud opravdu po telefonu nic neříkají tak jsem relativně klidná..

RČ vůbec nepotřebujeme, pokud by se mě na někoho někdo ptal po telefonu na základě RČ, tak mu nic neřeknu a je pro mě podezřelý. Pokud se chceš více anonymizovat, tak běž do azyláku co nejdál od původního bydliště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22619
7.7.15 08:55

@wewa1 to jde? Toto jsme řešili přes pár lety s jednou známou. Chtěla jít do azyláku k nám, ale musela jít v místě bydliště s tím, že jinam nesmí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
698
7.7.15 09:16

@Aspera Jde, přijímáme matky a ženy z celé Republiky. Může se, ale stát, že azylák má pravidlo, že přijímá klienty jen ze stejného města.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22619
7.7.15 10:47

@wewa1 to mohlo být tím. Ptali jsme se jen v tom u nás a když řekli, že to nejde tak šla do AD v místě bydliště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama