Na pohovor se dostanu ale práci nezískám

Anonymní
12.2.21 17:55

Pohovor a práce žádná

Hledám a nenacházím zaměstnaní. Dostat se na pohovor problém není. Nejspíš i díky životopisů, který jsem si nechala odborně udělat.
Ale tím to začíná a končí. Po pohovorů sms či email přednost dostal jiný uchazeč.
Nevíte v čem by mohl být problém příp. jak se lépe prodat? :think:

Chápu současnou situaci. Hodně nezaměstnaných a míst málo. Škola s maturitou zaměření florista (druhé zaměření ze zdr. důvodu stejně nemohu dělat tak ani nebudu psát :-D )
Praxe v obchodě - pokladna, komunikace se zákazníky, přebírka zboží.
Zkouším jak obchod tak práce v kanceláři, ale tam musím vypilovat ještě excel.
Z posledního pohovoru jsem měla velmi dobrý pocit. Hlavně, že se jedná o menší obchod takže práce s pokladnou, hlídaní trvanlivosti, přebírka, akce vše s čím mám zkušenost, ptali se mě co budu dělat, když přijde člověk že chce poradit a já tam budu pár dní. Jako upřímně bych řekla, že jsem neměla s ničím problém.
Bylo nás tam minimálně 5, takže chápu, že se musím víc prodat, ale jak?
Už přemýšlím, že bych jim napsala. Co bylo špatného - jen mám strach aby to nebrali, že jsem na ně naštvaná, nejsem, jen potřebují vědět co příště vypilovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6866
12.2.21 18:04

Těžko říct co jsi udělala jinak než chtěli, ale o zpětnou vazbu si klidně napiš. Pokud to nebudou blbci, tak ti napíšou. Obecně to chce vystupovat sebevědomě, ale zase ne namyšleně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
12.2.21 18:05

Ptam se tak normalne…Vetsina mi pak napise akorat podobny žblept, ze jini uchazeci odpovidali vice pozadavkum… Melí vetsi praxi.. 1× mi tak bylo nabidnuto misto dodatecne.. Prijaty uchazec bud utekl nebo ho hned vyrazili, tak pak napsali prvne me, asi proto ze jsem se zajimala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 18:13

Nevím jak to může být v tvém případě, ale v mém to bylo tak, že prý moje pracovní zkušenosti, respektive kde jsem pracovala jsou moc „nóbl“ a mohla bych si na pozici pokladní, pomocné práce v supermarketu moc vymýšlet :D
Pracovala jsem před koronakrizí jako servírka v hotelu. Do svého životopisu jsem pochopitelně zmínila veškeré hotely, kde jsem pracovala, chtěla jsem se blýsknout a kvůli tomu mě ted nikde nechtěli zaměstnat.. to si dělal legraci můj přítel, tak jsem to ze životopisu smazala, napsala popravdě jen servírka a v pondělí nastupuji k regálům :D

• Citovat
  • Nahlásit
991
13.2.21 00:46

A nemas takovy ten nasrany vyraz? Ja ho treba mam, tak se na pohovorech snazim co nejvic usmivat, abych to prebila.
Pokud jde o obchod, o to vic to bude asi o sympatiich, nebo chces jen moc penez :nevim:. Jeste muze byt nejaky vyrazny nepomer mezi profi zivotopisem a tvym vypravenim o svych zkusenostech. Ze cekali vic a byli zklamani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat