Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@alenama21 píše:
Fakt nemám nic, po čem bych toužila. Prostě kdybych něco za 100tisíc chtěla, tak si to vpodstatě muzu koupit, vpodstatě by to nijak extrémně život nezmenilo. Ale jsem spokojena a tím, co mám. Neshledávám nejnovejsi model něčeho, vystačím si s tím funkčním, co mám. Mne prostě stačí, ze když budu chtít, můžu si to koupit:-) Ale já ráda šetřím a sporim:-)
a všude už jsi byla, takže ani to cestování tě nebaví…
![]()
Nakoupila bych za to losy, to by bylo, abych se na ten jackpot netrefila ![]()
Chci permošku do mekáče a nějakého kadeřnictví a chci šéfovat emiminu.
@K-Black píše:
Odjela bych SAMA! SAMA! SAMA! na dovolenou do tepla k moři
Jo, aspoň na dva měsíce… Chjo, z fleku. ![]()
@K-Black píše:
Odjela bych SAMA! SAMA! SAMA! na dovolenou do tepla k moři
jedu s tebou… kdy vyrazíme?
@Larr píše:
Chci permošku do mekáče a nějakého kadeřnictví a chci šéfovat emiminu.
až na to kadeřnictví bych to brala taky, hlavně bod tři mě láká. A jednou toho dosáhnu ![]()
@Regina Hero píše:
jedu s tebou… kdy vyrazíme?
kamkoliv kde nebudou děti(moje) ty cizí mi nevadí na ně zařvu, když budou ječet a hlučit a oni zdrhnou ![]()
Tak by jsme to mohly pojmout jako sraz
to umí perfektně zorganizovat @Larr ![]()
@Larr stále hledá střed republiky.
To my už budem dávno v tropickém pásmu, než ho najde.
To netvrdím, říkám (píšu), že když bych po tom zatouzila, tak to udělám. Ale fakt nemám touhu. Ještě bych chtěla jet zase do států, ale to bych chtěla s manželem (což se nepočítá, ne?), ale není to o penězích, ale o tom, že nemáme hlídání. Letenka, ubytko a půjčení auta není nic hrozného, co by narušilo rozpočet. Nemám sen jet třeba do karibiku, keni, atd. jinak bych tam uz byla. Chci australii a zeland, ale zase je to o čase a ne penězích..
Odjela bych SAMA! SAMA! SAMA! na dovolenou do tepla k moři