Pojďte snít - máte 100000 a nemáte dluhy - co si koupíte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
K-Black
30.8.13 16:49

Odjela bych SAMA! SAMA! SAMA! na dovolenou do tepla k moři ;)

  • Citovat
  • Upravit
29350
30.8.13 16:51
@alenama21 píše:
Fakt nemám nic, po čem bych toužila. Prostě kdybych něco za 100tisíc chtěla, tak si to vpodstatě muzu koupit, vpodstatě by to nijak extrémně život nezmenilo. Ale jsem spokojena a tím, co mám. Neshledávám nejnovejsi model něčeho, vystačím si s tím funkčním, co mám. Mne prostě stačí, ze když budu chtít, můžu si to koupit:-) Ale já ráda šetřím a sporim:-)

a všude už jsi byla, takže ani to cestování tě nebaví… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17565
30.8.13 16:53

Nakoupila bych za to losy, to by bylo, abych se na ten jackpot netrefila :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Larr
30.8.13 16:54

Chci permošku do mekáče a nějakého kadeřnictví a chci šéfovat emiminu.

  • Citovat
  • Upravit
7661
30.8.13 16:54
@K-Black píše:
Odjela bych SAMA! SAMA! SAMA! na dovolenou do tepla k moři ;)

Jo, aspoň na dva měsíce… Chjo, z fleku. :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29350
30.8.13 16:55
@K-Black píše:
Odjela bych SAMA! SAMA! SAMA! na dovolenou do tepla k moři ;)

jedu s tebou… kdy vyrazíme?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
30.8.13 16:55
@Larr píše:
Chci permošku do mekáče a nějakého kadeřnictví a chci šéfovat emiminu.

až na to kadeřnictví bych to brala taky, hlavně bod tři mě láká. A jednou toho dosáhnu :pankac:

  • Citovat
  • Upravit
35438
30.8.13 16:56

Jedu s váma. Nejlíp na nějakou cruisu. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
30.8.13 16:56
@Regina Hero píše:
jedu s tebou… kdy vyrazíme?

kamkoliv kde nebudou děti(moje) ty cizí mi nevadí na ně zařvu, když budou ječet a hlučit a oni zdrhnou :lol:

  • Citovat
  • Upravit
K-Black
30.8.13 16:57

Tak by jsme to mohly pojmout jako sraz :think: to umí perfektně zorganizovat @Larr :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
59
30.8.13 16:58

Připsala bych ještě dvě nuly a už nikdy bych nešla do práce :potlesk: :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
30.8.13 16:59

@Larr stále hledá střed republiky. :mrgreen: To my už budem dávno v tropickém pásmu, než ho najde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
30.8.13 17:00

@Tiger-lily ale až ho najde, a Lucajdu s Jasňou bude to stát za to :lol:

  • Citovat
  • Upravit
alenama21
30.8.13 17:00

To netvrdím, říkám (píšu), že když bych po tom zatouzila, tak to udělám. Ale fakt nemám touhu. Ještě bych chtěla jet zase do států, ale to bych chtěla s manželem (což se nepočítá, ne?), ale není to o penězích, ale o tom, že nemáme hlídání. Letenka, ubytko a půjčení auta není nic hrozného, co by narušilo rozpočet. Nemám sen jet třeba do karibiku, keni, atd. jinak bych tam uz byla. Chci australii a zeland, ale zase je to o čase a ne penězích..

  • Citovat
  • Upravit
35438
30.8.13 17:01

@K-Black no neke, ona hledá Lucajdu a Jasněnku? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová