Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@K-Black no však jsem taky v klubu starých rašplí, aby všichni viděli, že nejsem nějaká naivní dvacítka
![]()
@Regina Hero píše:
@K-Black no však jsem taky v klubu starých rašplí, aby všichni viděli, že nejsem nějaká naivní dvacítka![]()
Ale naivní pětadvacítka.
@Regina Hero píše:
@K-Black no však jsem taky v klubu starých rašplí, aby všichni viděli, že nejsem nějaká naivní dvacítka![]()
tak to je bezva, že máte svůj klub ![]()
@alenama21 píše:
No jo no, 30+
Nový telefon a počítač, abychom měli s manželem každý svůj, a za zbytek bychom obrazili půl Evropy a navštívili všechny kamarády a příbuzné ( je to poněkud rozběhané po světě
)
Fakt? Ja léta po třicítce vyhodnocuji jako nejlepší ve svým životě:-) Škola hotová, práce, manžel, potomstvo, nemám pocit, že musím něco honit..
@K-Black píše:to už je dost
No právě - všechno za sebou, vyhlídky chmurné až trudné.. Radši nemyslet ![]()
@alenama21 píše:
Fakt? Ja léta po třicítce vyhodnocuji jako nejlepší ve svým životě:-) Škola hotová, práce, manžel, potomstvo, nemám pocit, že musím něco honit..
hahaha… ty neznáš @K-Black že? Já teda nechci nic na nikoho práskat, ale ona je tam v tom klubu taky…
![]()
@Damael píše:
No právě - všechno za sebou, vyhlídky chmurné až trudné.. Radši nemyslet
si vás asi vezmu do parády… já mám teda všechno před sebou… i prsa… vy neee?
@Damael píše:
No právě - všechno za sebou, vyhlídky chmurné až trudné.. Radši nemyslet
je to krutý no, je mi těch holek fakt líto ![]()
@Regina Hero píše:
si vás asi vezmu do parády… já mám teda všechno před sebou… i prsa… vy neee?
já prsa nemám ![]()
Cha, po třicítce dostal život teprve ty správný grády. Přestala jsem si myslet, že prací strhnu svět, a začala si užívat ![]()
@Damael píše:
No právě - všechno za sebou, vyhlídky chmurné až trudné.. Radši nemyslet
No vidíš, ja jsem spokojená, jak to je. Myslím, ze pokud zdraví dovolí, do šedesáti se můžeš svým koníčkum (typu lyžování, cestování, atd.) v pohodě věnovat. Vidím to kolem sebe, žádný pečení buchet a krmení holubů:-) Akorát trochu toho času by to chtělo, aby to člověk všechno stihl:-)
Jak říkal můj taťka „na splácení je to hodně-na roztočení nic moc“, tak nějaké zkrášlení a asi rekval.kurz a něco do bytu
Tak to máme stejně:-)
jo občas jdu na nějaký revival, spíš si zablbnout na oblíbenou hudbu. Z „Freddiho“ ale fakt neomdlívam:-)
Jo a byla jsem na všech akcích v sazkaaréně. To vždycky dostanu jako dárek:-)