Pojďte snít - máte 100000 a nemáte dluhy - co si koupíte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Larr
30.8.13 17:32
@K-Black píše:
No tak dohodněte kam se teda jede, sraz je na nádru u trafiky a dál se domluvte, za hoďku jsem zpět tak ať vím co mám sbalit sebou. Paštiky a čínský poblífky beru 100%

Přibal vše made in china, máš tak velký kufr :think:.

  • Citovat
  • Upravit
35438
30.8.13 17:32
@Larr píše: :think: kdes byla posledních 14 dnů.

No já vím, kde jsou. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
30.8.13 17:32

U nás na nádraží? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29350
30.8.13 17:33

@Tiger-lily u nás na nádraží…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
30.8.13 17:34

@Regina Hero Tak to je ok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Larr
30.8.13 17:34
@Regina Hero píše:
střed republiky je v Olomouci… kdo to neví, tomu to ráda prozradím (a budu to mít blízko) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ostrava - alespoň od doby, co tu bydlím.

  • Citovat
  • Upravit
Larr
30.8.13 17:35
@K-Black píše:
já myslím že Jasňu, už má, dokonce psala i admince :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kdy 8o 8o 8o.

  • Citovat
  • Upravit
Larr
30.8.13 17:37
@K-Black píše:
tak jo u trafiky, abych nemusela táhnout kartony už z domu :mrgreen:

V zoo u sklípkanů a budem celý den bez smradu :dance:. Ale nevím, co včil celý den u tý vitríny budem dělat :think:.

  • Citovat
  • Upravit
29350
30.8.13 17:37
@Larr píše:
Ostrava - alespoň od doby, co tu bydlím.

houby s octem, odjakživa v Olomouci, a od té doby, co tu bydlím, tak ještě i navěky bude v Olomouci ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
30.8.13 17:37
@Larr píše:
Přibal vše made in china, máš tak velký kufr :think:.

beru igelitky, značkový :pankac:

  • Citovat
  • Upravit
5724
30.8.13 17:38

Ach jo, tak jsem asi ženská, co neumí utrácet (za sebe), což je dost divné, že. Neboť se mi nelíbí ta omezení, jako že pro muže a pro děti ne. Já jsem člověk, co by se pro rodinu rozdal. :lol: Na dovolenou sama bych nejela, jinak mít ty prachy, dovolená by byla jasná volba. :palec:

No, určitě bych šla tedy na kosmetiku, ke kadeřnici, a na nákup lepšího oblečení. Koupila bych si pár užitečných věcí do kuchyně. A lepší mobil (mám šunku za 700,–). Ale všechno jsou to věci, bez kterých dokážu v klidu žít a šetřit na ně postupně. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Larr
30.8.13 17:38
@Tiger-lily píše:
U nás na nádraží? :think:

U nás na nádraží :think:.

  • Citovat
  • Upravit
K-Black
30.8.13 17:39
@Larr píše:
U nás na nádraží :think:.

u nás na nádraží, máme dvě trafiky :pankac: :pankac: :pankac:

  • Citovat
  • Upravit
29350
30.8.13 17:41
@alenama21 píše:
To netvrdím, říkám (píšu), že když bych po tom zatouzila, tak to udělám. Ale fakt nemám touhu. Ještě bych chtěla jet zase do států, ale to bych chtěla s manželem (což se nepočítá, ne?), ale není to o penězích, ale o tom, že nemáme hlídání. Letenka, ubytko a půjčení auta není nic hrozného, co by narušilo rozpočet. Nemám sen jet třeba do karibiku, keni, atd. jinak bych tam uz byla. Chci australii a zeland, ale zase je to o čase a ne penězích..

tak v tom případě bych toužila hlavně po tom čase, ale ten se jen tak za sto tisíc nedá koupit… my máme seznam aspoň na deset i víc let dopředu, kolik je míst, kam se chceme podívat… ale čas na to vše, ten chybí… ale já jsem snílek a tak si klidně přiznám, že je hodně míst, která chci poznat jinak než jen z fotek…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29350
30.8.13 17:42
@K-Black píše:
beru igelitky, značkový :pankac:

Kaufland, Globus a Tesco? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová