Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@Larr píše:kdes byla posledních 14 dnů.
No já vím, kde jsou. ![]()
@Regina Hero píše:
střed republiky je v Olomouci… kdo to neví, tomu to ráda prozradím (a budu to mít blízko)![]()
![]()
Ostrava - alespoň od doby, co tu bydlím.
@K-Black píše:
já myslím že Jasňu, už má, dokonce psala i admince![]()
![]()
Kdy
.
@K-Black píše:
tak jo u trafiky, abych nemusela táhnout kartony už z domu
V zoo u sklípkanů a budem celý den bez smradu
. Ale nevím, co včil celý den u tý vitríny budem dělat
.
@Larr píše:
Ostrava - alespoň od doby, co tu bydlím.
houby s octem, odjakživa v Olomouci, a od té doby, co tu bydlím, tak ještě i navěky bude v Olomouci ![]()
@Larr píše:
Přibal vše made in china, máš tak velký kufr.
beru igelitky, značkový ![]()
Ach jo, tak jsem asi ženská, co neumí utrácet (za sebe), což je dost divné, že. Neboť se mi nelíbí ta omezení, jako že pro muže a pro děti ne. Já jsem člověk, co by se pro rodinu rozdal.
Na dovolenou sama bych nejela, jinak mít ty prachy, dovolená by byla jasná volba. ![]()
No, určitě bych šla tedy na kosmetiku, ke kadeřnici, a na nákup lepšího oblečení. Koupila bych si pár užitečných věcí do kuchyně. A lepší mobil (mám šunku za 700,–). Ale všechno jsou to věci, bez kterých dokážu v klidu žít a šetřit na ně postupně. ![]()
@alenama21 píše:
To netvrdím, říkám (píšu), že když bych po tom zatouzila, tak to udělám. Ale fakt nemám touhu. Ještě bych chtěla jet zase do států, ale to bych chtěla s manželem (což se nepočítá, ne?), ale není to o penězích, ale o tom, že nemáme hlídání. Letenka, ubytko a půjčení auta není nic hrozného, co by narušilo rozpočet. Nemám sen jet třeba do karibiku, keni, atd. jinak bych tam uz byla. Chci australii a zeland, ale zase je to o čase a ne penězích..
tak v tom případě bych toužila hlavně po tom čase, ale ten se jen tak za sto tisíc nedá koupit… my máme seznam aspoň na deset i víc let dopředu, kolik je míst, kam se chceme podívat… ale čas na to vše, ten chybí… ale já jsem snílek a tak si klidně přiznám, že je hodně míst, která chci poznat jinak než jen z fotek…
@K-Black píše:
beru igelitky, značkový
Kaufland, Globus a Tesco? ![]()
Přibal vše made in china, máš tak velký kufr
.