Pojmenovali psa jak my naši dceru

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.18 19:39
Pojmenovali psa jak my nasi dceru

Ahoj,

zajimal by me vas nazor & jak byste se citili v dane situaci. Treba prehanim :nevim:. Bydlime v dome, se zahradou, nemame plot. Mame psy. Hned vedle nas je dalsi rodinny dum, tesne nalepeny na nas. Kdyz jsem otehotnela, nastehoval se tam par. Pozdeji jsme se sblizili a zacali se navstevovat a pratelit. Kdyz jsem byla v osmem mesici tehotenstvi, sla jsem na prochazku a kolem nohou se mi zacalo tulit roztomile stenatko. Rikam, je, mate noveho pejska? A sousedka ano a jmenuje se ***. Rikam oh, tak se bude jmenovat nase dcera! Pred porodem se me pak jeste zeptala, zdali nasi dceru tak stale pojmenujeme…sa­mozrejme, proc by ne? :nevim: Nicmene, rikali jsme si s muzem, ze o nic nejde a vadit nam to nebude.. to bylo v zime. Ted je leto, vsichni jsme porad venku na posezeni, nasi psi si spolu hraji, litaji, a ja neustale kazdy den slysim jak jmenem moji dcery rve na psa :nevim:. Ze zacatku mne to nevadilo, ale ted na to zacinam byt alergicka. Docela mne to i mrzi, proste mne prijde, jako by moje mala byla na urovni psa, nevim jak to popsat..Ona treba vola na jejiho pritele, *** se vyvencila, muzes jit sebrat *** hovno? HOrsi je to v tom, ze jsme si s nimi opravdu blizci a travime s nimi spoustu casu - a jejich pes je pro ne jako dite. Muj pritel treba rika, ze kdyby byl na jejich miste, treba by tehdy vybral pro psa jine jmeno :nevim: CO si o tom myslite?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

Luss.r.m.
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 14.07.18 19:42

myslim si že řešiš kraviny. My měli kočku a jmenovala se Nela no a co spoustu holčiček se jmenuje Nela. je to jen jméno. neřešila bych to nic to nevypovida přece o urovni psa a člověka. prost jen jmeno.

Jogrr
Závislačka 4325 příspěvků 14.07.18 19:42

Kolikrat to sem jeste nacpes?

Margery
Echt Kelišová 8967 příspěvků 14.07.18 19:42

Moc to řešíš :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 14.07.18 19:42

Moment, ale oni toho psa pojmenovali dříve než vy dceru ne? Vždyť ho měli ještě než se narodila a její jméno si ji řekla az poté, co ti řekli, jak se jmenuje stene. Takže vlastně jste spíše vy pojmenovali dceru tak jak oni psa ;) z mého pohledu je to tedy čistě váš problém

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 14.07.18 19:43

dítě vyroste a odejde z domu a pes jednou umře a bude po problému, né vážně a upřímně bylo by mi to fuk

lazzycarrie
Povídálka 29 příspěvků 14.07.18 19:43

Oni si můžou pojmenovat psa jak chtějí, naopak vy jste mohli zvolit jiné jméno když jste věděli že se tak jmenuje pes, měli ho pojmenovaného dřív :roll: A nevím co ti vadí, kdejaký pes je Nela, Sára, Bára..

Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 20813 příspěvků 1 inzerát 14.07.18 19:44

Oni to jméno dali první a vy jste ještě měli možnost volby. Znám rodinu, kde pojmenovali psa stejně jako se jmenuje nejstarší dcera a ničemu to nevadí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.18 19:44

@Jogrr

A myslis, ze jsem diskuzi pridala trikrat zamerne? Nejaky problem na emiminu..

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 14.07.18 19:45

Oni psa ale pojmenovali dřív, než věděli, jak se bude vaše dcera jmenovat. Co s tím asi měli dělat? Ty jsi to věděla také, tak jsi mohla dát jiné jméno, pokud ti to vadilo. Teď s tom už nic neuděláš.

AVL18
Kecalka 209 příspěvků 14.07.18 19:45

Tak ty jsi byla v osmem mesici, oni si poridili psa, ktereho nejak pojmenovali, ty se ted muzes zblaznit a manzel, genius, si mysli, ze si mohli psa tenkrat pojmenovat jinak.. A jeste to das do 3 diskuzi.. Tak pokud nejsi troll, je to opravdu trapny.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.18 19:47

@lazzycarrie

Zvolit jine jmeno, kdyz tohle se mi libi spoustu let jen kvuli tomu, ze tak pojmenuji psa? Zvlastni nazor.

vjerunqa
Závislačka 3146 příspěvků 14.07.18 19:47

Pes byl holt pojmenován první :lol:

Lex1
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 1 inzerát 14.07.18 19:47

Je to spíš takové úsměvné, nehrotila bych to, i když ano, chápu, že je Ti to nepříjemné. A co jako chceš dělat? Přejmenovat dítě nebo psa? Sousedy nemusíte být věčně :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.18 19:47

Nikdo nebyl prvni. Dozvedeli jsme se jmeno, ktere davame ve stejny moment…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >