Pokračovací mléko, když odmítá vodu i čaj?

4
9.12.15 11:56

Pokračovací mléko, když odmítá vodu i čaj?

Ahoj maminky,
máte prosím někdo zkušenost při přechodu na pokračovací mléko 2, když mimčo pije jen počáteční UM a vodu i čaje odmítá? Klouček 7,5 měsíce. Pije každé tři hodiny, ale teď už mu to očividně přestává stačit. Když mu ale nasadím pokračovací mléko, které se dávkuje max. 3× denně, bude mít žízeň. Napadlo mě nabídnout mu k tomu i počáteční mléko, třeba slabší, místo vody. Předem děkuji za jakékoliv zkušenosti. M.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1671
9.12.15 11:58

@Mondue Ahoj to nedelej…Davate snad prikrmy v tom je taky tekutina nabizet vodu on se nauci…Um jen dle navodu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
165
9.12.15 12:16

Ahoj, a z čeho mu tu vodu nabízíš? U nás to šlo taky pomalu, pomohl jiný hrneček ;-) dávala jsem řidší příkrmy a přesnídávky, v tom je schovaná spousta vody… A časem se pít naučí;-) navíc mám pocit, že v zimě mimča ani nemají moc velkou potřebu pít…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1231
9.12.15 12:23

Já nasadila mléko 2 od čtvrtého měsíce z příkrmy- už mu samotná jednička nestačila. Od té doby víc spí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1671
9.12.15 12:25

@Raddkka A víš, že ta dvojka je slabší??? :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10975
9.12.15 12:27

Mám téměř stejně starou dceru. Na pokračovacím mléce je od 6m a má ho jen ráno a potom občas večer. Vodu má v Avent hrnečku, ale moc jí nevypije. Ale vodu má v příkrmech, jak ovocných, tak i masozeleninových. Když jí vařím jablíčka, tak tu vodu musím kolikrát i odlévat, kolik jí tam je. Takže buď klidná, žízeň mít určitě nebude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1231
9.12.15 12:31

@Lucie66 Píše se na ní „přejít pokud počáteční mléko nestačí“. Mám Mléko z DM.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1671
9.12.15 12:34

@Raddkka Nevím co se tam píše, říkám Ti fakt…Ověřeno i u pediatra dvojka je dělaná slabší počítá se s tím, že dítě jí už více příkrmů. Jinak nepříjde mě rozumné někomu radit něco co se nemá. Dvojka je od 6.měsíců.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1231
9.12.15 12:35

@Lucie66 Dvojka je od šesti měsíců nebo od čtyř měsíců v případě nekojených dětí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1671
9.12.15 12:36

@Raddkka To je nesmysl. U obou je od šesti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1231
9.12.15 12:37

Jo a ještě u příkrmu mu dávám slabší UM. Třeba jen 60ml + jednu odměrku místo dvou. jen na zapití. Třeba brambory samotné nespolkne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1231
9.12.15 12:38

@Lucie66 Nekojené děti začínají s příkrmy a pokračovacím mlékem 2 od čtyř měsíců. je to na každé krabici a řekne to i lékař. Není to můj rozmar.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1671
9.12.15 12:38

@Raddkka To je taky pěkná blbost booože můj :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1671
9.12.15 12:39

@Raddkka Asi zvláštní lékař :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1231
9.12.15 12:41

@Lucie66 Příkrm do něj samotný nenacpu. Musí to po pár lžičkách zapíjet. Vodu plive a po dětském džusu měl alergii. Nevidím na tom nic zvláštního.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí