Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
Holky, nevíte jestli je ve Zlíně nějaké studio, kde vyučují pole Dance??(tanec u tyče) Je to prej super na formování postavy.
Jsem zvědavá, jestli někdo o něčem ví.
Před pár týdny jsem se po tom taky pídila, ale našla jsem jen kurzy v Olomouci ![]()
Jé, to by se mi líbilo, ještě jsem se po tom nepídila, ale už jsem o tom slyšela a docela bych do toho šla…tak třeba někdo bude vědět ![]()
No, ale teď mě napadá, že ono to při kojení nebude asi úplně to pravé ořechové co?
No nic, tak bych do toho šla až příští rok třeba ![]()
loci no pokud se nechystáš hned na těžké triky tak to zkus. Já mám tyčku doma (zatím leží složená pod postelí od stěhování ale manžel slíbil do týdne postavit) a ledacos na ní umím z minulosti, tak se nebojím začít při kojení, ale je to fuška…
Jinak o studiu ve Zlíně nevím ![]()
Holky, tak Zlín asi nic, zkoušela jsem obvolávat i studia a zatím to nikdo nevyučuje, škoda. Bavilo mě to, ted chodím běhat a na Power plate, ale tohle vypadá na super odvaz.
Tak pole dance ve Zlíně je! Zkuste mrknout tady: http://www.forum-poledance.cz/ poddiskuze studia v čr
Hodně zdaru ![]()
Ahoj holky,
já jsem ten pole dance ve zlíně nikde nenašla, mohly byste mi prosím poradit ?
taky bych rada na tohle chodila ale kamoska mi rekla ze je to jen pro stihle.......tak nevim ![]()
@LucinkaJustynka píše:taky bych rada na tohle chodila ale kamoska mi rekla ze je to jen pro stihle.......tak nevim
není, koukni na můj metřík a to měřím 1,64. Když na to budeš mít sebevědomí, tak to dáš
A tvaruje to super, před dvěma lety jsem si tam vytancovala štíhlé nohy a zvedla zadek ![]()
Při kojení určitě lze, sama jsem teď podruhé začla při kojení, navíc holky, jestli jste začátečnice, tak ani složité prvky prostě nedáte, na ně je potřeba už technika a samozřejmě síla, která se teprve buduje. začátečníci se spíš „vrtí“ a trénují jednoduché otočky (i ty dají pěkně zabrat)
Jediné, co jsem řešila byl císařský řez, ale to už pro mírně pokročilé - začínají inverty (polohy hlavou dolů), do kterých se chodí přes „výmyk“, ale pět měsíců po císaři jsem to v pohodě dala ![]()
držím palce, je to fakt zábava a postava se fakt zpevní ![]()
No mě to hrozně láká, teď už jsem před týdnem konečně i odstavila prcka, tak bych možná mohla začít ![]()
Je tu holky některá z vás, zlínských, které chtějí taky teprve začít? Že bych tam nebyla tak sama
Ačkoliv nevím, kdy se tam dokopu ![]()
Holky, tak já to teď znova hledám, a vypadá to, že to ve Zlíně snad už nefunguje
![]()