Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
Zítra budu platit, akorát by me zajímalo, jestli mě někdo bude v tom lednu kontaktovat, nebo si to mám hlídat sama??
Já jsem právě převedla peníze a mě by zase zajímalo, jestli dostanu třeba na mail nějaké potvrzení o úhradě nebo jak se pak budu prezentovat, až tam přijdu… ![]()
@locika a jak staré máš děti?? Já už to mám v pohodě. Malá 4roky a kluk 8.
Zdravím,
příspěvky obsahující propagaci a na ně navazující jsem smazala.
Monika
@derida píše:
@locika a jak staré máš děti?? Já už to mám v pohodě. Malá 4roky a kluk 8.
No já mám kluka, který bude mít 2,5 a malá bude mít o Vánocích rok…takže ještě jsou to malošci…navíc malá je velký mamináč, tak uvidíme, jestli vůbec bude zvládat nějaké hlídání
Ale do té doby, než začnou lekce, může být ještě všechno jinak ![]()
A co chlapy? Bude něco i pro chlapy a ženské, které by se chtěly zaměřit spíš na tu silovou část než estetickou?
Těch 360,– je za tu dvouhodinovku?