Pole Dance Zlín

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Ex_tasy
10.10.13 14:12

Těch 360,– je za tu dvouhodinovku?

  • Citovat
  • Upravit
13114
10.10.13 22:32

Zítra budu platit, akorát by me zajímalo, jestli mě někdo bude v tom lednu kontaktovat, nebo si to mám hlídat sama??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15887
10.10.13 22:41

Já jsem právě převedla peníze a mě by zase zajímalo, jestli dostanu třeba na mail nějaké potvrzení o úhradě nebo jak se pak budu prezentovat, až tam přijdu… :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13114
11.10.13 16:53

@locika a jak staré máš děti?? Já už to mám v pohodě. Malá 4roky a kluk 8.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20880
13.10.13 21:35

Zdravím,
příspěvky obsahující propagaci a na ně navazující jsem smazala.

Monika

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15887
14.10.13 22:53
@derida píše:
@locika a jak staré máš děti?? Já už to mám v pohodě. Malá 4roky a kluk 8.

No já mám kluka, který bude mít 2,5 a malá bude mít o Vánocích rok…takže ještě jsou to malošci…navíc malá je velký mamináč, tak uvidíme, jestli vůbec bude zvládat nějaké hlídání :think: Ale do té doby, než začnou lekce, může být ještě všechno jinak :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zutzy
13.11.13 22:36

A co chlapy? Bude něco i pro chlapy a ženské, které by se chtěly zaměřit spíš na tu silovou část než estetickou?

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková