Polské pláže

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
papyna
Nováček 9 příspěvků 24.04.19 10:49
Polské pláže

Dobry den, jelikož se chystame v lete do polska k moři, prosim o radu, jaké místo je dobré. Tip na nějaké neprelidnene pláže. Děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
unuděná
Kelišová 7408 příspěvků 24.04.19 10:54
@papyna píše:
Dobry den, jelikož se chystame v lete do polska k moři, prosim o radu, jaké místo je dobré. Tip na nějaké neprelidnene pláže. Děkuji

Nám se líbilo na Helské kose a všude kolem Sopot. Přelidněné nebývají, ty pláže jsou hodně široké a dlouhé. Ale připravte se na vítr a studené moře :mavam: Přeju hezkou dovču. Taky zvažujeme, že se tam letos s dětmi vydáme, ten písek tam je nádhernej.

papyna
Nováček 9 příspěvků 24.04.19 10:58

@unuděná
Dekuji za info. Vim, ze je tam more studenejsi. Meli jsme jet jiz loni, ale nakonec jsme zrusili kvuli sinicim. :(

unuděná
Kelišová 7408 příspěvků 24.04.19 11:03

@papyna My byli právě loni, asi 14 dní před tou sinicovou kalamitkou a je fakt, že některé pláže byly hnusné (ale spíš ty blíž k Německu paradoxně, Rujána byla úplně nechutná, tam bych nevlezla). Čím východněji jsme jeli, tím byly pláže krásnější.

jopo
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 24.04.19 11:03

Taky jedeme letos poprvé a jedeme ns 3 týdny. Jedeme do Miedzyzdroju /asi to mám blbě napsaný / a dle fotek se moc těším. Jedeme přelom červenec srpen od nas je to 500km. Pokud to nevyjde myslim pocasi atd. máme už zaplacený na konec září Kypr.

unuděná
Kelišová 7408 příspěvků 24.04.19 11:08

@jopo My to měli jako road trip (od Rujány po Gdyni) a Miedzyzdroj taky super. Jestli nezapomenu, pošlu večer z domova pár fotek pláží pro srovnání :mavam:

Premek_Orac
Závislačka 4967 příspěvků 24.04.19 11:10

@papyna Skoro všude je tam hezky. Záleží, zda chcete hledat spíše směrem na Německo, ve středu, nebo směrem na Kalinigrad.
Ale jinak oblasti Usedom, Wolin, trojměstí nebo Helská kosa asi top.

papyna
Nováček 9 příspěvků 24.04.19 11:39

Aha, myslíte, že už to moře bylo ošklivé, že už tam nějaké ty sinice byly a oni to vyhlásili až pak? Je pravda, že bych byla nerada, když by jsme se tam vydali a nemohli ani vlézt do moře…:-( Tedy hlavně děti.

Jeanny21
Kecalka 422 příspěvků 24.04.19 11:40

Byli jsme před čtyřmi lety v Gdaňsku v kempu, 2 minuty na pláž, která je velká, krásná a čistá. Původně jsme chtěli na poloostrov Hel, ale tam je moc plno, celej poloostrov byl úplně zasekanej, protože tam vede jedna cesta. V koloně zpátky jsme stáli 4 hodiny!
Jinak Polsko doporučuji, super :palec:

papyna
Nováček 9 příspěvků 24.04.19 11:40

@Premek_Orac Co jsem koukala, tak Hel je krásný, ale docela zalidněný…

Jeanny21
Kecalka 422 příspěvků 24.04.19 11:41

Jo a moře bylo všude čisté, ovšem studené (20C) :mrgreen: :mavam:

unuděná
Kelišová 7408 příspěvků 24.04.19 11:47

@papyna Tak na tu Rujánu se asi lidi moc nejezdí koupat, to je spíš výletní místo. Pak nám přišlo u Mielna, že ta voda je divná, ale asi to ještě nebylo tak moc, aby to bylo zdraví škodlivé. My tam vlezli, ale na kvalitu vody si až tak nepotrpíme.

Co se týče Helské kosy a zalidněnosti, ano, je pravda, že tam vede jedna silnice a hůř se tam všude parkuje. Ale stojí za to. A ono je to s tou dopravní situací v sezoně špatné všude od Wladyslawowa po Gdynii, prostě za exkluzivitu místa se platí stáním v kolonkách…Polsko se pomalu ale jistě vrací do povědomí turistů.

papyna
Nováček 9 příspěvků 24.04.19 11:49

Koukala jsem, že mají hodně na pláži zástěny a ty malé stany. Myslíte, že je dobré si něco vzít? Nejsem si jistá, že by jsme právě využili, jelikož děti asi na jednom místě neudržím :-) Nebo co ještě někdo doporučíte přibalit určitě s sebou. Dík

unuděná
Kelišová 7408 příspěvků 24.04.19 11:52
@papyna píše:
Koukala jsem, že mají hodně na pláži zástěny a ty malé stany. Myslíte, že je dobré si něco vzít? Nejsem si jistá, že by jsme právě využili, jelikož děti asi na jednom místě neudržím :-) Nebo co ještě někdo doporučíte přibalit určitě s sebou. Dík

Určitě, já bych bez toho nejela. Hodně tam fouká a jemný písek celkem řeže. Já se tomu taky smála a pak jsem si chtěla jednou hodinku pospat na pláži a bylo mi to hned jasné :pankac: Naopak nemusíte brát boty do vody, je to krásně písčité a nejsou tam žádné nástrahy.

Premek_Orac
Závislačka 4967 příspěvků 24.04.19 11:55
@papyna píše:
@Premek_Orac Co jsem koukala, tak Hel je krásný, ale docela zalidněný…

Ano, to je pravda.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama