Pomohly vám příkrmy od blinkání?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
488
1.3.12 18:54

Ahojky, tak my máme příkrmy už od 4m a je to sice lepší ale dobrý nee. Prostě to blinkání přestane jednou samo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6290
1.3.12 19:01

Nám příkrmy taky moc nepomohly, ustalo to samo mezi 8-9 měsícem a jak už tu někdo psal s příkrmama je blinkání ještě horší tím, že je to v barvě a moc to nejde kolikrát vyprat :? Tak bych nespěchala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1360
1.3.12 19:22

My taky blinkáme a papáme Nutrilon AR. Malý má v sobotu 5 měsíců a blinká i po AR mléku. Příkrmy mu dávám asi týden a jednou mi vyhodil i mrkvičku. Jinak příkrmy v něm zůstávají, ale mléko jde pořád ven. Chce to asi jen čas. Ale pokud kojíš, tak ještě nepřikrmuj, zas takové zázraky se nedějí…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11620
1.3.12 19:29

Tak vám teda pěkně děkuju :? :| . Já už jsem se těšila, že mávnem mrkví a bude po :poblion: . Tak zas nic.. :,( :pocitac: .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2847
1.3.12 19:36

Nám možná příkrmy trošku pomohly. Už neblinká v takovém množství, ale blinká barevněji ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
898
1.3.12 19:48

Malemu prikrmy fakt pomohly - do pul roka blinkal nekolikrat denne, od zavedeni prikrmu blinkal za pul roku 2×.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2950
1.3.12 19:57

zavedení příkrmů nepomohlo, přestal blindit o dost později
zkus ten gastrotuss - nejlépe injekční stříkačkou, používám občas i teď když je malému na zvracení

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
615
1.3.12 20:49

Ano, nám pomohlo. Zavedli jsme příkrmy od ukončeného 6. měsíce a od té doby skoro neblinká.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2417
1.3.12 20:58
S_h_a_n_i_e píše:
Ano, nám pomohlo. Zavedli jsme příkrmy od ukončeného 6. měsíce a od té doby skoro neblinká.

nám též pomohlo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17014
2.3.12 06:19

Nám příkrmy pomohly, malej po nich neblinká, po mlíku sice pořád ublinkává, ale po příkrmech vůbec :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2346
2.3.12 06:55

Ne, prikrmy neresily vubec nic. Blindila do 10 mesicu a reflux mela teda poradny. Prikrmy jsem zkousela od 5 mesicu, na milost je stejne vzala az v 7 mesicich, ale i ta troska, co do ni od tech 5 mesicu proklouzla, napachala sileny smrad, kdyz zvracela. Nepomahalo ji teda ani AR mleko a ani nutriton. Byla teda na medikaci, protoze odmitala cokoliv pozrit, i mleko, s leky pila hezky. To blbe obdobi jsme holt museli vsichni prezit. L.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
2.3.12 08:42

Nám to pomohlo. Syn taky hodně blinkal, začali jsme přikrmovat ve 4 měsících (od narození jsme na UM) a asi po týdnu na příkrmech přestal blinkat úplně. Ty první dny ještě ublinkával, ale v mnohem menší míře. Od té doby máme klid.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
239
20.3.12 10:41

Nám také příkrmy pomohly :D . Mám ještě ke všemu nejedlíka, takže jsme začali od 4.měsíce - to se krásně rozpapala a pak vůbec neblinkala - akorát pak, když už měla cca od 6.měsíce večer kaši, tak třeba 2× do měsíce ji vyblinkala, ale maso-zeleninu nikdy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí