Pomůžete mi prosím vybrat barvu venkovní dlažby?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZuzaAAAA
Stálice 67 příspěvků 05.03.18 14:10
Pomůžete mi prosím vybrat barvu venkovní dlažby? :-)

Poradíte, jaká venkovní dlažba se vám líbí víc…? U první dlažby je větší kontrast tmavé a světlé (uvádějí černá a bílá) u druhé spíše více odstínů šedé… :-) nebo ještě zkusím přihodit dvě barvy…to jen, že pro někoho je šedé už moc… :-)…Co myslíte?… no on taky bude kolem mahagonový plot, stejný jako jsou dveře, okna, podbití… také už máme ve vchodu kamen. koberec od Piedry - bílý, kolem domečku, budou nasypané ty bílé oblázky,… tak nevím jestli to pak s tou červenou nebude moc… Navíc tahle fotka je taková smutná, pršelo, bylo zamračeno a já to fotila hned, jak se sundalo lešení po fasádě, takže tam ani nejsou světla, prostě nic…
Poslední fotka, je fotka našeho domečku… Díky za vaše názory ????????????????…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 8768 příspěvků 05.03.18 14:13

Dala bych tam tu druhou - šedou s jemnými přechody. První se mi nelíbí, ta žlutá se nehodí a ta červena se mi hodi k domu, ale uz ne k tomu bílému chodnicku

Malaga
Generální žvanilka 23403 příspěvků 05.03.18 14:14

Via tech…at to není „guláš“.

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 05.03.18 14:21

Tak strašně moc se mi líbí ta druhá :) případně ta první, ty ostatní se k tomu domu nehodí :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32721 příspěvků 10 inzerátů 05.03.18 14:25

Vybrala bych druhou nebo čtvrtou. První a třetí určitě neee. S druhou získá hodně technický vzhled a potom bude potřeba oživit nějakou barevnější výsadbou. Čtvrtá podle mě pěkně koresponduje s barvou fasády i dveří a oken a působí o něco útulněji.

kontramatka
Závislačka 3689 příspěvků 05.03.18 14:26

Druhá šedá se hodí k tomu antracitovému pásu na fasádě a poslední hnědavá se hodí k rámům a dveřím.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 05.03.18 14:30

Mně se líbí ta první vlevo nahoře a ta čtvrtá vpravo dole (ta s červenými/rů­žovými detaily).

Božislava
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 05.03.18 14:30

Ono se to stejně časem ošlape.

Run
Generální žvanilka 20455 příspěvků 05.03.18 14:31

Mě se Teda líbí ta poslední. Je to teplejší a útulnější.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26979 příspěvků 9 inzerátů 05.03.18 14:32

Dala bych tu čtvrtou… bude to ladit s domem…

lucenka
Vesmírná mluvilka 30671 příspěvků 05.03.18 14:36

Nejpříjemněji na mě působí ta poslední. Ta druhá šedivá je hezká, ale spíš si ji dovedu představit někde u sídla firmy než u útulného domku

tumpach
Kelišová 5794 příspěvků 05.03.18 14:40

Ta poslední je nejpřímnější, první a třetí neee, druhá je spíš taková chladná - spíš k nějakému firemnímu sídlu :think:

GabrielaPe
Nováček 10 příspěvků 05.03.18 14:46

Zvolila bych druhou variantu..

Martina98
Povídálka 23 příspěvků 05.03.18 14:52

K Vašemu domu bych volila tu posledni. K nám domů mám vybranou tu druhou.Jen pozor na to, že v katalogu a na vzorku v prodejně to mají opravdu hezky „vyber“ ale realita je trochu horsi.

MartinaIrena
Echt Kelišová 9871 příspěvků 05.03.18 14:59

Hlasuju za dvojku.Bude se dobre kombinovat s venkovnim nabytkem a dekoracemi

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama