poprsenka

1102
30.10.09 10:56

poprsenka

Ahoj maminky nevím kam to napsat tak píšu sem. Po druhém porodu mám hroznej problém s odprsenkou. Poradte mi jak to změřit abych pořádně našla velikost. Při častém kojení jsem nosila 80D. Nedávno jsem si koupila krásnou krajkovou trochu pevnější podprsenku a stále mi z ní vypadávají prsa, . Přitom když si jí oblíknu tak jí mám jako Pusch-up,Jsme z toho trochu zmatená díky za typy a rady. Už m to fakt otravuje život.ˇPo druhém podoru ty prsa jsou tak nějka náchylnější ke garavitaci. :oops: děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23861
30.10.09 11:27

Myslím, že jsi jen špatně zvolila střih. Při velikosti 80D nepotřebuješ push-up, to přenech plošším dámám :wink: Pushupky jsou většivou pevné po straně a volné uprostřed, aby se to nic, co ploché dámy mají nahrnulo doprostřed do výstřihu a těm to pak nevypadne, bo nemá co :lol:
Na netu je spousta návodů jak měřit, jen nezapomeň, že měřit bys měla již v podprsence, která ti nejvíc sedí (aby bylo vidět kde je „pod prsy“ )
Krajková podprda se stejnak moc nehodí na denní nošení, neboť je to většinou vidět pod tričkem. Jestli máš prsa C a větší, tak už musíš zainvestovat do nějaké vysoce funkční podprdy a ne jen do parády :wink: Tak přeji, ať dobře vybereš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
30.10.09 11:52

Znám, před dětma jsem měla přesně 85C, mohla jsem si kupovat podprdy bez zkoušení. No a teď (déle než dva roky po ukončení neslavné kapitoly kojení) mi taky z C „lezou“ ven. Pomohlo přejít na D a kupovat méně otevřené střihy (širší ramínka, saténové košíčky, široký zapínací pás). Push-up opravdu ne, naposledy jsem v Lidlu koupila krásnou saténovou „minimazing“ nebo „flatening“ nebo tak nějak (prostě zmenšovací).
Nebo zajít do značkové prodejny, třeba Timo, nabídnou ti, vyzkoušíš, poradí. Lepší jedna drahá dobře padnoucí než pět nepadnoucích za babku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
30.10.09 11:54

Nejlepší máš zajít si do nějaké trochu lepšího obchodu, kde ti i trochu poradí, omrknou tě a pomůžou s výběrem velikosti. Sice dáš trochu víc než někde u Ťamana, ale zase ti bude sedět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5784
30.10.09 18:28

Ahoj, holky napsali vše co jsem měla na jazyku. Před těhu jsem měla 75B, v těhotenství 85D. PO skoro dokončení kojení jsem si koupila krásnou vel. 80C a prsa mi z toho vypadávali přesně jako tobě, ale co jsem skončial úplně s kojením tak prsa mi z ní už nevypadávají a sedí skvěle. Takže to bylo opravdu špatně zvolenou velikostí. A pushapky určitě ne, bude to akorát blbě vypadat, protože na bokách nebudeš mít nic a ještě to vyhoníš všechno dopředu :wink:

takže zkoušet a zkoušet a v krámě se pořádně zahýbat aby jsi věděla, že opravdu pak nebude nic vypadávat 8)

přeji štastný výběr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama