Jak zkrásnět ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
samui
Nováček 10 příspěvků 14.10.09 11:51
Jak zkrásnět ?

Ahoj holky, tak tu sedim a přemýšlím nad sebou. Chtěla bych vylepšit svůj vzhled v podstatě ve všech směrech :D Nemáte nějaké typy? Nemyslím ani tak radu zajít k holiči, ale spíš jak si najít svůj styl, oblečení, malování. Pořád se v tom dost plácám. Mám hodně věcí na sebe, ale tak nějak bez stylu, jestli mi rozumíte. Mám pocit, že nemám jiskru! Kde mám začít? Díky.S.

Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.09 13:48

Jeje, to bych taky rada vedela.
Ja delam to, ze se divam po lidech (hlavne babach) na ulici a kdyz me nekdo zaujme, snazim si ho diskretne prohlidnout a snazim se prijit na to, v cem to kouzlo vlastne je. Docela to pomaha. Babeta

Marjanka
Závislačka 2964 příspěvků 14.10.09 14:18

Co si k Vanocum nechat od cele rodiny zaplatit vizazistu? Reknes mu, co priblizne se ti libi a on by ti mohl styl pomoct najit, naucit se licit, vybrat uces, atd. Zkus pohledat pres net po nejakem dobrem v miste bydliste (koukala bych na fotky jeho prace, jestli se ti to libi nebo ne), v Pze je tzv. vizazisticka skola napr. v BlueOrange. Cenove to byva dost rozdilne, ale nemusi nutne znamenat, ze levne = automaticky spatne :wink: Ja se na to chystam uz rok, ale stale jsem se nerozhoupala…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >