Poradíte mi jméno pro kluka k maďarskému příjmení?

10
13.2.16 23:38

Poradíte mi jméno pro kluka k maďarskému příjmení?

Potřebovala bych nějakou inspiraci pro klučičí jméno, pohlaví nevíme, miminko bude mít tříslabičné maďarské příjmení začínající na K a končící na yi, pro holku jsme vybrali Laura, ale pro kluka jsem v koncích, nad kalendářem jsem už zoufalá, dobré 2 třetiny chlapeckých jmen mi přijdou obecně nepoužitelných. Chtěli bychom něco spíš českého, žádnou exotiku, i když uznávám, že ta Laura moc česky nezní. :-) Děkuju za vaše tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22177
13.2.16 23:46

@pejrula Manzel je Madar, kluci z jeho rodiny jsou (ta bezna jmena, pokud pominu Kolomana, Atillu a spol. :mrgreen: :mrgreen: ) Kristóf, David, Adam a Matyas.
Jinak myslim, ze v dnesni dobe je sumak, jake jmeno vyberete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193
13.2.16 23:48

Kamarádky přítel je Maďar, mají Matyáška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8402
13.2.16 23:53

Šimon, Marian, Adam, David

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88496
13.2.16 23:53

Mé dvě blízké příbuzné jsou vdané za Madary, jména v rodinach jsou např. Alexander, Ján, Andrej, Mikolás…samozřejmě spolu s madarskymi příjmeními.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7256
14.2.16 00:13

V příbuzenstvu máme Maďara a jmenuje se Evžen…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
14.2.16 01:21

Adam, David, Mikuláš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
723
14.2.16 04:37

Mame taky maďarské příjmení a chlapeček bude Martin:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9858
14.2.16 07:41

Vybrala bych co se mi líbí na příjmení v tomhle případě nehledě. Náš syn má k madarskému příjmení druhé jméno Attila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28825
14.2.16 07:46

S madarskym prijmenim znam Petra a Davida. Myslim, ze takovy to klasicky jmeno muzete dat jakykoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25849
14.2.16 08:18

Kamarádka má Arpáda, říkají mu Arpi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
14.2.16 08:23

Děda byl také maďar: Jmenoval se Ondrej a jeho bratři byli Hynek a Jánči :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3006
14.2.16 09:02

Ja mam za manzela taky madara - takze i madarske prijmeni ( v CR ale pomerne rozsirene v romske komunite :lol: ) Jmeno pro kluka byl boj jelikoz chlap chtel madarskou klasiku - nejlepe jmeno po jednom ze svych strycu, kteri maji fakt klasicka jmena :D : Attila, Arpad (Arpi), Istvan, Janos a Levente (Levi)… Snad jen nad tim poslednim jsem chvilku uvazovala a pak syna pojmenovala Matthias :-) ( zijeme v Nemecku, proto nemecka verze) :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1596
14.2.16 09:06

Bohdan

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.16 13:05
@pejrula píše:
tříslabičné maďarské příjmení začínající na K a končící na yi,. Chtěli bychom něco spíš českého, žádnou exotiku, i když uznávám, že ta Laura moc česky nezní.

Moje inspirace:
Adolf, Adrian, Albert, Alan, Alexej, Alexis, Alfred, Alwin, Andrej, Artur, Augustin
Bedřich, Benedikt, Blahoslav, Bohdan, Boleslav, Bohumil/slav/mír, Bořivoj, Bronislav, Břetislav, Bruno
Ctibor, Ctirad, Ctislav, Čestmír
Dalibor, Dalemil, Damian, Denys, Dorian, Dušan
Edmund, Eda, Eduard, Erik, Ernest
Felix, Ferdinand, Filibert, Florian
Gilbert, Gustav
Haštal, Herbert, Hugo, Hynek
Igor, Irenej, Ivo
Jaromír, Jeronym, Jindřich, Jošt, Julian
Kajetan, Karel, Kilian, Konrad, Kristian, Krispin, Kwido
Ladislav, Leon, Leopold, Leonard, Lubo(mí)r, Luboš, Luděk, Lucian
Markus, Marcel, Marian, Maxim, Medard, Merlin, Metoděj, Mikoláš, Miloslav, Milota, Mnata, Mojmír
Nikola, Norbert
Odin, Oliver, Oldřich, Oskar, Osvald, Oto, Otokar, Otomar
Přemysl
Rad(ov)an, Radoslav, Radomír, Radim, Radovít, Radúz, Ratmír, Ratislav, Ratibor, Richard, Robert, Rostislav, Roman
Slavomil, Slavomír, Stanimír, Stanislav, Svatobor, Svatoslav, Svatomír, Svatopluk
Teobald, Theodor
Valdemar, Vladimír, Vladislav, Veles, Vendelín, Viktor, Viliam, Vincent, Vítězslav, Vitoslav, Vladan, Vlastimil, Vlastislav, Vlastimír, Vratislav, Vojslav
Wilem
Zbyněk, Zbyšek, Zdenek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama