Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Ahoj děvčata byla jsem teď poslendí dny v zápřahu tak jsem se sem n edostala přád jsem 2v1 celá rozbolavělá a unavená ale to už k těhu patří ![]()
Jinak gratuluji k holčičce Viktorce
Havrani konečně jsi se dočkala a z nás co to ještě čeká byla a jsi první hlavně zdravíčko
![]()
Dneska jsem konečně malýho odvedla do školky a to je vám tu najednou takový ticho manžel v práci malej ve školce a já celý den pro sebe
tak si to značně užiju jsou to poslední dny ![]()
Co dnes máte v plánu??
Ahojky, já mám v plánu pokračovat ve včerejším úklidu. Kdyby se mimi rozhodlo vyklubat, tak ať mám vše nachystané. Jinak žádné velké plány nemám. Ikdyž před chvíli jsem přišla z venčení psa a je tam tak krásně, že jsem dostala strašnou chuť jít někam na houby.
Pokusím se přemluvit manžela, aby mě o víkendu vyvezl někam do lesa, ale nevím, jak se na takový návrh bude tvářit ![]()
Tak holky zdrávím,už to máme za sebou,v pondělí v noci mě to chytlo a bylo mi jasný,že je to už ono,ve čtyři jsem vyrazili do porodnice a v 9 ráno byla na světě,no dala mi zabrat,ale šlo to dobře,je to zlatíčko,deska nás pustili domů,jen nám to tady teď malinko marodí,tak doufám,že nic nechytnem,přidávám fotku VIKTORKY
,a přeju,ať to už máte taky všechny za sebou ![]()
Jéžiš,to je krásná beruška
gratuluji
sleduju Vaši diskuzi,poněvadž jsem taky v očekávání,5.9.termín,a neděje se absolutně nic,takže mrkám sem,jak sjou na tom holky zde aktivní a závidím všem,co už to mají za sebou ![]()
Havraní píše:
Tak holky zdrávím,už to máme za sebou,v pondělí v noci mě to chytlo a bylo mi jasný,že je to už ono,ve čtyři jsem vyrazili do porodnice a v 9 ráno byla na světě,no dala mi zabrat,ale šlo to dobře,je to zlatíčko,deska nás pustili domů,jen nám to tady teď malinko marodí,tak doufám,že nic nechytnem,přidávám fotku VIKTORKY,a přeju,ať to už máte taky všechny za sebou
jůů, to je krásné miminko ![]()
a ja začinam byt na toto těhotenství dost alergická všechny ty bolesti no ok, to k tomu patři. ted se mi k tomu udělal aft na boku jazyka, takže bolest s každym milimetrovym pohybem a trochu trapne, ale nikdy sem neměla, takže jsem četla a studovala na netu a asi se mi udelal hemeroid ja začinam byt zoufala a už sem si aj poplakala a to vůbec netrpím zácpou, spíš co sním jde spodem ven, tak ja uz nevim
havrani gratuluji je nádherná
![]()
ahoj holky, já jsem dneska 39+1tt , termín porodu mám na 7.9. tak už jen čekám, a už bych to měla nejradši za sebou.Dneska mi přijde že se mi malá jaksi moc nehýbe, občas se tam zavrtí ale jindy to byly kopance, tak začínám mít strach aby bylo vše o.k… ![]()
Suzzy13 píše:
ahoj holky, já jsem dneska 39+1tt , termín porodu mám na 7.9. tak už jen čekám, a už bych to měla nejradši za sebou.Dneska mi přijde že se mi malá jaksi moc nehýbe, občas se tam zavrtí ale jindy to byly kopance, tak začínám mít strach aby bylo vše o.k…
ahoj ![]()
tak snad se tu moc neohřeješ a pak budeš jen posílat fotku malé prďolky…tohle je klub „zoufalých čekatelek“, snad všechny už to chcem mít za sebou ![]()
jinak já si dala vanu a hádejte co? zas to přešlo…ale dneska mi malej dal zabrat, vrtí se a kope a mě z toho tuhne břicho jak blázen…jsem zvědavá, to zas bude noc ![]()
ja si zase vesele posluju, i po vaně jako vždy .. jsem zvědava na zitřejši poradnu a doufam budu prosit a škemrat a snad udělaji hamiltona
Nicollka píše:
já? v pondělí
jééé já ve středu, a ty máš poslíčky?
Andrees píše:Suzzy13 píše:
ahoj holky, já jsem dneska 39+1tt , termín porodu mám na 7.9. tak už jen čekám, a už bych to měla nejradši za sebou.Dneska mi přijde že se mi malá jaksi moc nehýbe, občas se tam zavrtí ale jindy to byly kopance, tak začínám mít strach aby bylo vše o.k…ahoj
jinak já si dala vanu a hádejte co? zas to přešlo…ale dneska mi malej dal zabrat, vrtí se a kope a mě z toho tuhne břicho jak blázen…jsem zvědavá, to zas bude noc
tak snad se tu moc neohřeješ a pak budeš jen posílat fotku malé prďolky…tohle je klub „zoufalých čekatelek“, snad všechny už to chcem mít za sebou
a ty máš kdy termín?
mě se zase zdá že dneska se mě moc nehýbe už mám i kolikrát i strach.
ale břicho mě pořád taky tvrdne, do hodiny 3krát a je to takový celý našponovaný.
Nicollka píše:
poslíčky už 3 týdny
tak to já sem měla akorát teď v pondělí, s manžem jsme se tulily v ne a pak v po mě celý den pobolívalo břicho a v noci sem měla i křeče ale pak to přešlo. Tak dneska zkusíme znova, říká že spermie obsahují tu stejnou látku co je v tabletách na vyvolání porodu.