Porod - kdy to přijde?!

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 11:33

Porod - kdy to přijde?!

Ahoj mamči, je tu některá, kterou čeká v následujících dnech/týdnech porod? Podle ms mám termín za tři dny, ale podle posledního termínu teprve začínám 39tt a už jsem zoufalá :roll: Vim že má mimčo ještě čas, ale mně už dochází síly :lol: Uz tak týden mám skoro pořád tvrdé břicho, jsem protivná, před dvěma dny začala odcházet hlenová zátka, která už včera večer odešla nejspíš celá, v noci nemůžu skoro spát, každé dvě hodiny chodím na záchod + už tak týden chodím na velkou aspoň 4× denně. Prosím, že to takhle nemám jediná? :D Snad už to přijde každým dnem :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2125
11.11.21 11:37
@Anonymní píše:
Ahoj mamči, je tu některá, kterou čeká v následujících dnech/týdnech porod? Podle ms mám termín za tři dny, ale podle posledního termínu teprve začínám 39tt a už jsem zoufalá :roll: Vim že má mimčo ještě čas, ale mně už dochází síly :lol: Uz tak týden mám skoro pořád tvrdé břicho, jsem protivná, před dvěma dny začala odcházet hlenová zátka, která už včera večer odešla nejspíš celá, v noci nemůžu skoro spát, každé dvě hodiny chodím na záchod + už tak týden chodím na velkou aspoň 4× denně. Prosím, že to takhle nemám jediná? :D Snad už to přijde každým dnem :oops:
Úplně normální závěr těhotenství. To je proto, aby se žena přestala bát porodu a začala se těšit na to, až bude konečně po všem.
Jinak já rodila až po dvou týdnech, kdy mi odešla hlenová zátka.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11946
11.11.21 11:38

Myslím, že se ti to už hodně blíží. Já mám termín přesně za týden a vůbec ale vubec nic se neděje. Předchozí dvě děti jsou 5 a 9 dní po termínu, tak se připravují psychicky, že v tomhle stavu můžu být ještě klidně 3 týdny. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65165
11.11.21 12:23

Jo, ten závěr je náročný.. já nemohla chodit, spát atd.. ale už to máš za pár :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
11.11.21 12:44

Ahoj, ja mam termin za 2 tydny, uz par tydnu mam ale bolesti v rozkroju, jak vse mekne a pripravuje se to, spatne se mi chodi, boli me zada. Asi dva dny me asi zlobi poslicci, tvrdne nepravidelne bricho nekolikrat denne a do toho kratke bolesti jako pri MS a bolest v krizi. Vsichni rikaji, ze uz mam brisko dole, tak uvidime, jestli tam malej vydrzi do terminu, nebo se mu bude chtit driv. Jinak preji hodne sil a drzim palecky, at vse dopadne dobre. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1783
11.11.21 15:41

No heled jsi 39tt takze klidne zacni intenzivne zkouset babsky rady.. smanzelem se poradne pomilujte, klidne i vicekrat denne, zkus sklenicku svaraku a poradne ho okoren. Udelej si neco palivyho a najdi si bylinky na rozjeti porodu.
Jdi na poradnou prochajdu, ale nekde blizko civilizace. atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
11.11.21 15:48

Ahoj :mavam: já jdu na vyvolání v termínu v úterý a taky už toho mám plný kecky. Zátka sice ještě neodesla :? ale včera už jsem měla pořádné poslíčky. Usla jsem až o půl 5 ráno a co 2 hodiny na WC! Piju maliník, dopřávám si horké koupele, sex taky proběhl a furt nic :roll:.. Ostré jídlo, červené víno,.. Nic. Nemluvě o bolesti zad! :pocitac:
Přeji brzký a bezproblémový porod ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
11.11.21 19:24

Termín mám za 20 dní. Celý týden jsem úplně marná, unavená, protivná. Třeba za to dílem může i hnusný studený počasí. Dneska volalo tak 7 lidi jestli jako už? No, začínám být na telefonáty alergická. :pocitac: :zed: osobně mi Teda nepřijde, že by se prckovi nějak chtělo ven. Když se podívám z okna, tak se vlastně ani nedivím. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
14.11.21 20:44

Ahojky, já mám až 15.teho prosince ale je to nekonečný😔 💙

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
14.11.21 21:46

Ahojky holky, čeká mě to 21.11.Nejlepší by bylo kdyby se to rozjelo samo ale stále nic :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
14.11.21 21:55

Budu rodit po druhý, tak snad to nebude tak bolet. První jsem měla vyvolávaný a hrůza a děs zakončeno vexem a následně revize při vědomí.:poblion: :poblion: Těším se na mimi ještě počkám do úterý a pak tomu zkusím pomoct, hodně sexu, procházky, teplou vanu. Uvidíme… :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
14.11.21 21:58
@Anonymní píše:
Ahoj mamči, je tu některá, kterou čeká v následujících dnech/týdnech porod? Podle ms mám termín za tři dny, ale podle posledního termínu teprve začínám 39tt a už jsem zoufalá :roll: Vim že má mimčo ještě čas, ale mně už dochází síly :lol: Uz tak týden mám skoro pořád tvrdé břicho, jsem protivná, před dvěma dny začala odcházet hlenová zátka, která už včera večer odešla nejspíš celá, v noci nemůžu skoro spát, každé dvě hodiny chodím na záchod + už tak týden chodím na velkou aspoň 4× denně. Prosím, že to takhle nemám jediná? :D Snad už to přijde každým dnem :oops:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
15.11.21 18:52

Ahoj holky, tak dneska také nic zatím. Jdu si dát sprchu. Zítra jdu na kontrolu :pankac:.Snad to bude všechno dobrý. A co vy? Krátí se to :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 12:31

Já hlásím, že jsem 14.11. porodila :D :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie