Porod na Bulovce nebo v Centru porodní asistence?

15
3.7.20 01:12

Porod na Bulovce nebo v Centru porodní asistence?

Ahoj všem, zvlášť Vám, které mají zkušenost s Nemocnicí Bulovka.

Jsem ve 36. týdnu těhotenství, jsem registrovaná na Bulovce, kde jsem se koz byla poprvé,,ukázat’’. V poradně běželo všechno jak na běžícím pásu a mne až teď došlo, ze nemám všechny informace. Jasně, můžu se zeptat příští týden na další kontrole, ale myslím, ze tam bude zase stejný frmol a čekárna u sestřičky zase plná maminek čekající na monitor. :)

K mému dotazu : sestřička se mě ptala, kde chci rodit. Jestli u nich nebo v CPA. Proto jsem ji odpověděla, ze bych ráda rodila v Centru porodní asistence. Na další kontrolu mě ale opět objednali,,k nim’’. Je to tedy tak, ze se stala nějaká chyba, jsou dvě samostatná oddělení? Nebo, až na mě porod přijde, prostě přijdu někam na příjem a oni už mě někam odvelí? Prosím, jak to probíhalo u Vás?

Snad jsem to nějak jednoduše shrnula, s čím si nevím rady. :) Na tom tehotenskem mozku asi něco bude. ???? Děkuji moc za reakce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

171
3.7.20 06:24

Ahoj, já jsem tam rodila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
3.7.20 06:26

Odeslala jsem to driv než jsem to dopsala. Promiň. Já jsem tam rodila a prostě jsem na první kontrole zeptali a pak už jsem chodila k porodní asistentce do poradny, vždycky v pátek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama