Poradna duly
Jana Čurdová
@Dasenka.svc píše:
Dekuji za odpověď. A to dělají někde v nějakých special centrech??
Myslím, že to bude spíš na větších městech. Ale určitě ti všechny potřebné informace dá MUDr.
@24kačkač píše:
@Dasenka.svc my se teprve taky půjdeme ptát na termín…takže taky není nic jistého. druhý termín máme v září…tak se uvidí
Září je lepší, už neni takový vedro… Já mam docela strach, aby to v tom srpnu v poho ustála, jenže už to máme fakt dlouho naplánovaný, takže to nejde změnit.
Ahojky, když se bavíte o bříškách…musím říct, že já mám pořádný břicho svoje a teď mi přijde, že je nafouknutější, ale těhu na mě poznat asi dlouho nebude…
@Bella07 píše:
Ahoj tak ja zitra cca 8tt
Ahoj, taky zítra 8tt, teda zítra začínam 8tt.
Dobré ráno, já teda břicho vůbec nemam, jak jsem psala. Ale za to mi pořádně vyrostly prsa, normálně nemam uplné malý, ale teď je to síla, před 2 týdny jsem byla kupovat vétší podprdu a příští týden budu muset opět. Já z toho nadšená nejsem, ale ten můj chlap samozřejmě jo ![]()
@Bella07 píše:Ahooooj… já dnes začínám 8. týden. 7+0tt
Ahoj tak ja zitra cca 8tt
@Dasenka.svc píše:
Ahoj, taky zítra 8tt, teda zítra začínam 8tt.
no jo, my jsme stejně..
![]()
Holky, kdy máte kontroly?
@Dasenka.svc píše:
Dobré ráno, já teda břicho vůbec nemam, jak jsem psala. Ale za to mi pořádně vyrostly prsa, normálně nemam uplné malý, ale teď je to síla, před 2 týdny jsem byla kupovat vétší podprdu a příští týden budu muset opět. Já z toho nadšená nejsem, ale ten můj chlap samozřejmě jo
Tak to máš dobré. Já mám Ačka a áčka mi zůstali. A musím se teda aspon pochlubit, že po prvním dítku zůstaly uplně stejné
jakože ani nespadly nebo tak..
tak aspon jedno pozitivum malá prsa mají. ![]()
Jinak s tím bříškem, těhotenské bříško nás čeká fakt až později, ted jde spíš o takovou tu nafouklost v oblasti dělohy. Jak je hodně prosáklá krví, je tam už trocha plodovky a výstelka.. Já třeba takovou tu nafouklost cítila při ms. Akorát ted to mám trochu víc.
tím myslím bříško. ![]()
@Duhovka oranž píše:
no jo, my jsme stejně..![]()
![]()
![]()
Holky, kdy máte kontroly?
Já jdu teď v pondělí, 20. 5., tak jsem zvědavá, cp uvidí, to budu 7+3. Kdy ty?
Ahojky! já sem byla u doktora dneska…a na dveřích cedule dnes se neordinuje…konference! mě by piclo!!! ach jo sem tak zklamaná!
TAK ME MANZEL DNES REKL TY NEMAS ZADNY PUPIK… TAK SEM CELKEM RADA, ME TO JE JEDNO PUPIK NEPUPIK ![]()
Holky měla jste některá že při dosednutí vás bolel „spodek“? Myslím jako vevnitř, nemám to pořád, ale není to příjemné ![]()
Ahoj holky, moc tu nechodim a flakam to, uz se stalo mym ritualem, ze prijdu z prace, buchnu sebou do pelechu a valim se a spim
jinak dnes jsem 7+2, nadalsi kontrolu jdu v utery a to budu tedy7+5, pokud bude vse jak mabyt, dostanu prukajdu a chce mi brat krev na cukr ci co, ani nevim…jinak u me prsa krasne plnejsi, mam maly prsa a maly jsou stale
ale plnejsi jsou a risko mam jakyi nafoukly, a uplne to vidim, ze moje plochy brisko je ta tam, a jelikoz to jeste doma nevi, tak se snazim ho trochu zatlacovat…
@Telny v sobotu myslíš?
ne to ne
snad mi to z práce vyjde v úterý…jinak nevím kdy… ![]()