Poradna duly
Jana Čurdová
@Sisi 79 Ahoj
,
to je fajn, že máte už všechno nachystané. Třeba se ještě stihne otočit, ve spoustě diskusí jsem četla, že se mimčo otočilo i hodinu před císařem.
Náš mrňous je hlavou dolu, takže se „těším“ na normální porod.
@Kacatko83 Jee, děkuju, tak to se přidám…
Koupila jsem nakonec Baby design Lupo a autosedačku Maxi Cosi.
Holky kdyby nekdo chtel neco koupit pro mimi na netu tak posilam slevove kody ja vyuzila jeden.je mi lito to neposlat dal mozna to nekdo vyuzije.
TP polovina ledna hehe uz se tesankuji
je tady nekdo kdo bude rodit v Motole???