Porod prosinec 2013/ leden 2014 - soukromá

Napsat příspěvek
Velikost písma:
307
5.11.13 19:13

@Sisi 79 Ahoj :-),

to je fajn, že máte už všechno nachystané. Třeba se ještě stihne otočit, ve spoustě diskusí jsem četla, že se mimčo otočilo i hodinu před císařem.

Náš mrňous je hlavou dolu, takže se „těším“ na normální porod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
307
5.11.13 19:14

@Kacatko83 Jee, děkuju, tak to se přidám…

Koupila jsem nakonec Baby design Lupo a autosedačku Maxi Cosi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3552
9.11.13 11:59

Holky kdyby nekdo chtel neco koupit pro mimi na netu tak posilam slevove kody ja vyuzila jeden.je mi lito to neposlat dal mozna to nekdo vyuzije.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
292
4.12.13 21:13

TP polovina ledna hehe uz se tesankuji ;)) je tady nekdo kdo bude rodit v Motole???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3552
4.12.13 21:44

@lovenik ja ne zkus termin porodu prosinec/leden 2014

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová