Porod prosinec 2013/ leden 2014 - soukromá

Napsat příspěvek
Velikost písma:
70
17.8.13 19:56

@Sisi 79 jak jsem psala výš, tak si má z čeho brát :-) ale obávám se, že teď to nahoru poletí až moc rychle…no já jdu na ten cukr až týden před poradnou. Já ani pořádně nevím kolik jsem, když je to pokaždý jinak, nějak 24tt :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5112
18.8.13 19:13

@kamcav11 V tomhle už můžu říct pokročilejším těhotenství by si to měla mít napsané v těhu průkazce. Mě tam vždycky MUDr v den kontroly napíše v kolikátem byla ta kontrola- mám tam vždy 2 údaje, podle poslední ms a pak stáří podle utz. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
307
18.8.13 20:04

Ahoj holky, posilam pozdrav z Egypta… :lol: Zatim vse zvladam v pohode, vetsi starosti nez o zdravi mimca, mam ted z tech nepokoju. Sice jsme mimo deni, ale uz chci byt doma.

A mimco se zda v pohode, jsem ted 20+2 a krasne se mi vrti v brise :srdce: Az se vratim, jdu hned 26. 8. k doktorce a pak 28. 8. do Gennetu na 3D a na velky UTZ, tak snad je vse v poradku a snad nam reknou, co budeme mit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
70
18.8.13 21:57

@Sisi 79 JJ, to on mi tam píše, ale nepočítám to přesně na dny, jen vím, že 24tt :-)

@Dasenka.svc ahojky, to je dobře, že jste v pohodě. Asi bych taky byla znepokojená z toho, co se tam děje, ale tak snad budete i nadále v poho a v klidu se vrátíte domů. Užívej zbytek dovči.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5112
19.8.13 08:04

@Dasenka.svc Ahoj, to je dobře že si to uživáš. Pak napiš jestli se vám prďola ukáže :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5112
20.8.13 20:28

Ahoj holky, dnes ráno jsem si flotila pupek :D Rovných 25+

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5313
21.8.13 09:59

@Sisi 79 Juuu hezký pupík!!! já ho mám spíš pořád takový špekatý… :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5112
21.8.13 11:19
@24kačkač píše:
@Sisi 79 Juuu hezký pupík!!! já ho mám spíš pořád takový špekatý… :roll:

Dík, ale zdání klame. Kdyby to bylo foceno ze předu, tak jsem hruška :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5313
21.8.13 11:24

@Sisi 79 tak můj dnešní 19+3 :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1869
21.8.13 11:47

Pěkné pupíky dámy! :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5112
21.8.13 11:52

@24kačkač Dobrej pupík :palec:
Mimichodem, pěkné povlečení. Mám skoro to samé :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5112
21.8.13 11:53

@Telny Děkujem a co ty, nepřídáš se do klubu pupků :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1869
21.8.13 12:02

Holky tak to je můj pupajz.. :P foto aktuální…dneska mě nějak tlačí a bolí…Alenka si asi dělá místečko :( :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5112
21.8.13 12:19

@Telny Taky pěkný :palec:
Mě taky pobolívá pupek, teď už asi 4 dny úplně jinak než doteď, asi zase jiný vazy :nevim: A mám pocit plnosti, ale na wc chodím pravidelně :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5313
21.8.13 13:15

@Sisi 79 děkuji děkuji :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová