Porod prosinec 2013/ leden 2014 - soukromá

Napsat příspěvek
Velikost písma:
307
8.10.13 06:15

@katuska_m Hm, to je docela hodně „záporných“ věcí. Já jedu dneska okukovat kočáry, tak uvidim, co najdu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1595
8.10.13 07:07

@Dasenka.svc al zas ho ma hodne mamin a chvali si ho… jen ja si ho nechala rozmluvit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
307
8.10.13 13:25

@katuska_m Tak po dnešním honu na kočárky jsem na Tako Laret taky zanevřela :-( S porovnáním s mým druhým favoritem Baby Design Lupo je těžký, špatně ovladatelný, neskladný a hluboká korba je málo prostorná. A k tomu Lupu nabízejí už v základu Maxi Cosi sedačky, což je pro mě velkým přínosem. Nejsi jediná, kdo si ho nechal rozmluvit :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
70
11.10.13 10:26

Ahoj holky, tak jsem prolítla, jak se vám daří… koukám, že řešíte jména a kočárky :-) My jsme nevěděli na kluka, jelikož jsem chtěla Davídka, ale když se mělo miminko narodit v prosinci, tak jsem říkala, že to mu nemůžem udělat. Takže na kluka vybráno nebylo, na holku jsme se jen tak bavili o Nele, spíš nezávazně, takže jako když se mě v tom 26tt ptali na jména, byla jsem paf, takže jsem řekla i toho Davídka, když teda by nebyl prosincovej. No ale máme teda Nelinku a jak jsem pořád nevěděla jaké jméno, tak se mi tohle líbí čím dál víc a když tu naší maličkou berušku vidím… už bych jí moc ráda pomuckala. Už beruška prodělala dva zápaly plic a menší infekci ve střevech, ale statečně se s tím pere a od středy jí paní doktorka jen chválí, jak je šikovná, takže doufám, že to klokankování budem moct brzy začít…
Jinak, co se týče kočárku, tak my máme Alu sprint Mikrus…nedám na něj dopustit, jelikož se ovládá zadníma kolečkama, zatáčím jednou rukou…a když jsme ho pořizovali na Terezku, vyšel nás na necelých 9000Kč přes internet i se sporťákem a autosedačkou…jinak jsem vás fakt v rychlosti prolítla, ale Tako laret má kámoška, je lehoučký a taky si na něj nestěžuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
307
11.10.13 15:37

@kamcav11 Ahoj, maličký přeju hodně sil a zdraví, samozřejmě tobě taky. Určitě to zvládnete…

Já jsem od Laretu upustila, snad jsme pořídila líp :-)

Jinak dneska jsem upadla na mokrý zemi, píchalo mě v břiše, ale pak to přešlo, tak jsem k doktorovi nešla. A teď si řikam, jestli jsem neudělala hloupost. Malý se vrtí, ael bojim se, aby mi nezačla odtékat plodová voda nebo tak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
70
12.10.13 08:26

@Dasenka.svc já jsem taky nechtěla zbytečně plašit, když malinko vyteklo, protože bylo 10hodin večer, tak jsem si říkala, že to nic nebude a půjdu v nejhorším ráno. A už bylo pozdě kvůli té infekci a doktor v nemocnici mi pak říkal, že je lepší jet hned, i kdyby zbytečně…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
307
13.10.13 19:15

@kamcav11 A jak jsi vlastně zjistila, že je něco v nepořádku? MOžná jsi to už psala, ale nepamatuju si to, jak se stalo, že se malinká narodila takhle brzo?

Celý víkend jsem v pohodě, malý se vrtí, tak snad je všechno ok

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
376
13.10.13 19:58

@kamcav11 Tak to mám ooobrovskou radost, když je malá taková šikovná a statečná :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3552
14.10.13 10:23

Ahoj holky tak jak tak ctu tak probirate kocarky.no my uz koupeny mame i sedacku akorat ta cena no. chteli jsme kvalitni kocar vhodny i do terenu a taky skladny a co se da slozit jednim tahem jednou rukou a nasli jsme takovy. sedacku mame od x landru sice drahsi ale je prima a kocar jsme nakonec vybraly baby jogger sumit x3
 http://www.baby.jogger.cz/…-zdarma.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
307
14.10.13 10:26

@Kacatko83 Kočárek vypadá hezky, ale jak řikáš, ta cena :-) Dneska je na trhu tolik kočárů, že je těžký vybrat. Tak snad budeme všechny spokojená se svýma kočárkama :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
307
5.11.13 13:59

Ahoj holky :-),

jak se vám daří, jak se cítíte? Už máte nakoupený věci na mrňouse?

Já jsem dneska 32+3tt a mrňous už má 1800g, takže to asi bude pořádnej drobek :-) Jinak kočárek už máme, postýlku taky a pomalu se vrhám na praní hadříků pro mimčo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3552
5.11.13 16:26

@Dasenka.svc ahojky a jaky sis nakonec kocarek poridila? ja budu teptrve ve 28tt v patek. jinak vsechno uz mam krom hygienickych veci na koupani a pro sebe. vecicky jeste neperu sem si rikala jeste cas. jinak nechces se pridat na diskuzi Porod prosinec 2013/ leden 2014 my tam klabosime os to sest :-))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3552
5.11.13 16:28

@Dasenka.svc oprava tuto diskuzi jsem myslela Termín porodu prosinec / leden 2013/2014
ja se dozvim az v patek jak se veliky Adamek jdu na kontrolu tak se tesim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5112
5.11.13 18:27

Ahoj holky, nám dneska přišla postýlka a přebalovací komoda a od pátku máme kočárek. Ještě že tak. Dnes začínám 36tt a na dnešní kontrole mi MUDr řekla, že se pomalu připravuju. CS mám už 7 :mrgreen: A mám méně plodovky, než by mělo být 8o Tak mě poslala už ve čtvrtek na ozvy.
Jinak je pořád hlavičkou nahoru, tak mě císař pravděpodobně nemine :think:
A my zas s holkama krandáme na Prosinec leden 2014 ;) :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3552
5.11.13 18:42

@Sisi 79 jeee tak to uz mas vse pripravene vsak klidne za dva tydny muzes rodit a bude to ok :-).tak snad jeste mimi chvili pocka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová