Poradna duly
Jana Čurdová
@katuska_m Hm, to je docela hodně „záporných“ věcí. Já jedu dneska okukovat kočáry, tak uvidim, co najdu.
@Dasenka.svc al zas ho ma hodne mamin a chvali si ho… jen ja si ho nechala rozmluvit
@katuska_m Tak po dnešním honu na kočárky jsem na Tako Laret taky zanevřela
S porovnáním s mým druhým favoritem Baby Design Lupo je těžký, špatně ovladatelný, neskladný a hluboká korba je málo prostorná. A k tomu Lupu nabízejí už v základu Maxi Cosi sedačky, což je pro mě velkým přínosem. Nejsi jediná, kdo si ho nechal rozmluvit ![]()
Ahoj holky, tak jsem prolítla, jak se vám daří… koukám, že řešíte jména a kočárky
My jsme nevěděli na kluka, jelikož jsem chtěla Davídka, ale když se mělo miminko narodit v prosinci, tak jsem říkala, že to mu nemůžem udělat. Takže na kluka vybráno nebylo, na holku jsme se jen tak bavili o Nele, spíš nezávazně, takže jako když se mě v tom 26tt ptali na jména, byla jsem paf, takže jsem řekla i toho Davídka, když teda by nebyl prosincovej. No ale máme teda Nelinku a jak jsem pořád nevěděla jaké jméno, tak se mi tohle líbí čím dál víc a když tu naší maličkou berušku vidím… už bych jí moc ráda pomuckala. Už beruška prodělala dva zápaly plic a menší infekci ve střevech, ale statečně se s tím pere a od středy jí paní doktorka jen chválí, jak je šikovná, takže doufám, že to klokankování budem moct brzy začít…
Jinak, co se týče kočárku, tak my máme Alu sprint Mikrus…nedám na něj dopustit, jelikož se ovládá zadníma kolečkama, zatáčím jednou rukou…a když jsme ho pořizovali na Terezku, vyšel nás na necelých 9000Kč přes internet i se sporťákem a autosedačkou…jinak jsem vás fakt v rychlosti prolítla, ale Tako laret má kámoška, je lehoučký a taky si na něj nestěžuje.
@kamcav11 Ahoj, maličký přeju hodně sil a zdraví, samozřejmě tobě taky. Určitě to zvládnete…
Já jsem od Laretu upustila, snad jsme pořídila líp ![]()
Jinak dneska jsem upadla na mokrý zemi, píchalo mě v břiše, ale pak to přešlo, tak jsem k doktorovi nešla. A teď si řikam, jestli jsem neudělala hloupost. Malý se vrtí, ael bojim se, aby mi nezačla odtékat plodová voda nebo tak.
@Dasenka.svc já jsem taky nechtěla zbytečně plašit, když malinko vyteklo, protože bylo 10hodin večer, tak jsem si říkala, že to nic nebude a půjdu v nejhorším ráno. A už bylo pozdě kvůli té infekci a doktor v nemocnici mi pak říkal, že je lepší jet hned, i kdyby zbytečně…
@kamcav11 A jak jsi vlastně zjistila, že je něco v nepořádku? MOžná jsi to už psala, ale nepamatuju si to, jak se stalo, že se malinká narodila takhle brzo?
Celý víkend jsem v pohodě, malý se vrtí, tak snad je všechno ok
@kamcav11 Tak to mám ooobrovskou radost, když je malá taková šikovná a statečná ![]()
Ahoj holky tak jak tak ctu tak probirate kocarky.no my uz koupeny mame i sedacku akorat ta cena no. chteli jsme kvalitni kocar vhodny i do terenu a taky skladny a co se da slozit jednim tahem jednou rukou a nasli jsme takovy. sedacku mame od x landru sice drahsi ale je prima a kocar jsme nakonec vybraly baby jogger sumit x3
http://www.baby.jogger.cz/…-zdarma.html
@Kacatko83 Kočárek vypadá hezky, ale jak řikáš, ta cena
Dneska je na trhu tolik kočárů, že je těžký vybrat. Tak snad budeme všechny spokojená se svýma kočárkama ![]()
Ahoj holky
,
jak se vám daří, jak se cítíte? Už máte nakoupený věci na mrňouse?
Já jsem dneska 32+3tt a mrňous už má 1800g, takže to asi bude pořádnej drobek
Jinak kočárek už máme, postýlku taky a pomalu se vrhám na praní hadříků pro mimčo.
@Dasenka.svc ahojky a jaky sis nakonec kocarek poridila? ja budu teptrve ve 28tt v patek. jinak vsechno uz mam krom hygienickych veci na koupani a pro sebe. vecicky jeste neperu sem si rikala jeste cas. jinak nechces se pridat na diskuzi Porod prosinec 2013/ leden 2014 my tam klabosime os to sest ![]()
@Dasenka.svc oprava tuto diskuzi jsem myslela Termín porodu prosinec / leden 2013/2014
ja se dozvim az v patek jak se veliky Adamek jdu na kontrolu tak se tesim.
Ahoj holky, nám dneska přišla postýlka a přebalovací komoda a od pátku máme kočárek. Ještě že tak. Dnes začínám 36tt a na dnešní kontrole mi MUDr řekla, že se pomalu připravuju. CS mám už 7
A mám méně plodovky, než by mělo být
Tak mě poslala už ve čtvrtek na ozvy.
Jinak je pořád hlavičkou nahoru, tak mě císař pravděpodobně nemine ![]()
A my zas s holkama krandáme na Prosinec leden 2014
![]()
@Sisi 79 jeee tak to uz mas vse pripravene vsak klidne za dva tydny muzes rodit a bude to ok
.tak snad jeste mimi chvili pocka