Porodnice Milosrdných Bratří - organizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nusy
Nováček 4 příspěvky 30.12.17 21:39
Porodnice Milosrdných Bratří - organizace

Dobrý večer,

mám dva týdny do termínu, plánujeme rodit v Brně u Milošů, ale nejsme schopni se tam procpat na prohlídku, pořád mají plno (rodí). Chtěla bych se zeptat někoho, kdo tam byl, za odpovědi předem děkuji.

1. Jak je to s parkováním? Manžel mě doveze, vysype přede dveřmi a pak pojede shánět místo k parkování na Mendlák apod.?
  1. Jaké dotazy kladou při příjmu, prý mají dotazník, který se dá vyplnit předem, nemáte ho někdo?

Děkuji.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Milosrdných Bratří

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.17 21:43
@Nusy píše:
Dobrý večer,

mám dva týdny do termínu, plánujeme rodit v Brně u Milošů, ale nejsme schopni se tam procpat na prohlídku, pořád mají plno (rodí). Chtěla bych se zeptat někoho, kdo tam byl, za odpovědi předem děkuji.

1. Jak je to s parkováním? Manžel mě doveze, vysype přede dveřmi a pak pojede shánět místo k parkování na Mendlák apod.?
  1. Jaké dotazy kladou při příjmu, prý mají dotazník, který se dá vyplnit předem, nemáte ho někdo?
Děkuji.

U Milosrdných nevím nerodila jsem tam.Ale i tak chci poradit skrs parkování bych si raději zavolala sanitku, popřípadě manžel za tebou dojede pokud ho nevezmou v sanitce.

Lychee13
Závislačka 3085 příspěvků 30.12.17 21:43

1. Když budete mít štěstí, tak zaparkujete hned před nemocnicí, max v nějaké okolní ulici.
2. Papíry se sepisují až tam, budete mít určitě čas :) A kdyby náhodou ne, tak je myslím vypíše chlap. ;)
Tak tfuj tfuj a přeju co nejhladší průběh porodu. ;)

Sailah
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 30.12.17 21:51

S papiry nevim a v arealu je parkovistene vzdy ovsem volne;) zachranku urcite nevolejte porod neni stav ohrozujici zivot tudiz nevidim duvod proc odvolavat zchranare, kteri v tu chvili mohou byt napomocni jinde jen proto aby nekdo nekde zaparkoval 8o… pokud samozrejme nezacnes mit nejake obtize ze ano…a dotaznik netusim, ale urcite kdyz zvednes telefon a zavolas na informace sdeli ti to ;)

pazitka
Kelišová 7335 příspěvků 30.12.17 22:53

Rodila jsem tam trikrat, ale naposled pred peti lety, tak asi nejsem uplne aktualni- kazdopadne manzel vzdycky zaparkoval nekde v okolnich ulicich- v noci v poho i u porodnice…
vyplnovala jsem tam cosi pri monitorech ke konci tehu a pak znova i pri porodu- buhviproc (vcetne dotazu, jestli jsem chodila na tehotenske cviceni a tak)- pri prijmu jsem nikdy nemela bolesti, tak to bylo v poho, ale i tak..
hodne stesti!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >