Porodnice Milosrdných Bratří - organizace

4
30.12.17 21:39

Porodnice Milosrdných Bratří - organizace

Dobrý večer,

mám dva týdny do termínu, plánujeme rodit v Brně u Milošů, ale nejsme schopni se tam procpat na prohlídku, pořád mají plno (rodí). Chtěla bych se zeptat někoho, kdo tam byl, za odpovědi předem děkuji.

  1. Jak je to s parkováním? Manžel mě doveze, vysype přede dveřmi a pak pojede shánět místo k parkování na Mendlák apod.?
  1. Jaké dotazy kladou při příjmu, prý mají dotazník, který se dá vyplnit předem, nemáte ho někdo?

Děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.12.17 21:43
@Nusy píše:
Dobrý večer,

mám dva týdny do termínu, plánujeme rodit v Brně u Milošů, ale nejsme schopni se tam procpat na prohlídku, pořád mají plno (rodí). Chtěla bych se zeptat někoho, kdo tam byl, za odpovědi předem děkuji.

  1. Jak je to s parkováním? Manžel mě doveze, vysype přede dveřmi a pak pojede shánět místo k parkování na Mendlák apod.?
  1. Jaké dotazy kladou při příjmu, prý mají dotazník, který se dá vyplnit předem, nemáte ho někdo?
Děkuji.

U Milosrdných nevím nerodila jsem tam.Ale i tak chci poradit skrs parkování bych si raději zavolala sanitku, popřípadě manžel za tebou dojede pokud ho nevezmou v sanitce.

  • Citovat
  • Upravit
3487
30.12.17 21:43

1. Když budete mít štěstí, tak zaparkujete hned před nemocnicí, max v nějaké okolní ulici.
2. Papíry se sepisují až tam, budete mít určitě čas :) A kdyby náhodou ne, tak je myslím vypíše chlap. ;)
Tak tfuj tfuj a přeju co nejhladší průběh porodu. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1049
30.12.17 21:51

S papiry nevim a v arealu je parkovistene vzdy ovsem volne;) zachranku urcite nevolejte porod neni stav ohrozujici zivot tudiz nevidim duvod proc odvolavat zchranare, kteri v tu chvili mohou byt napomocni jinde jen proto aby nekdo nekde zaparkoval 8o… pokud samozrejme nezacnes mit nejake obtize ze ano…a dotaznik netusim, ale urcite kdyz zvednes telefon a zavolas na informace sdeli ti to ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11863
30.12.17 22:53

Rodila jsem tam trikrat, ale naposled pred peti lety, tak asi nejsem uplne aktualni- kazdopadne manzel vzdycky zaparkoval nekde v okolnich ulicich- v noci v poho i u porodnice…
vyplnovala jsem tam cosi pri monitorech ke konci tehu a pak znova i pri porodu- buhviproc (vcetne dotazu, jestli jsem chodila na tehotenske cviceni a tak)- pri prijmu jsem nikdy nemela bolesti, tak to bylo v poho, ale i tak..
hodne stesti!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Seznam porodnic a jejich recenze na eMiminu

Kde přivedete na svět své miminko?

Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková