Reklama

Porodnice Milosrdných Bratří - organizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nusy
Nováček 4 příspěvky 30.12.17 21:39
Porodnice Milosrdných Bratří - organizace

Dobrý večer,

mám dva týdny do termínu, plánujeme rodit v Brně u Milošů, ale nejsme schopni se tam procpat na prohlídku, pořád mají plno (rodí). Chtěla bych se zeptat někoho, kdo tam byl, za odpovědi předem děkuji.

1. Jak je to s parkováním? Manžel mě doveze, vysype přede dveřmi a pak pojede shánět místo k parkování na Mendlák apod.?
  1. Jaké dotazy kladou při příjmu, prý mají dotazník, který se dá vyplnit předem, nemáte ho někdo?

Děkuji.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Milosrdných Bratří

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.17 21:43
@Nusy píše:
Dobrý večer,

mám dva týdny do termínu, plánujeme rodit v Brně u Milošů, ale nejsme schopni se tam procpat na prohlídku, pořád mají plno (rodí). Chtěla bych se zeptat někoho, kdo tam byl, za odpovědi předem děkuji.

1. Jak je to s parkováním? Manžel mě doveze, vysype přede dveřmi a pak pojede shánět místo k parkování na Mendlák apod.?
  1. Jaké dotazy kladou při příjmu, prý mají dotazník, který se dá vyplnit předem, nemáte ho někdo?
Děkuji.

U Milosrdných nevím nerodila jsem tam.Ale i tak chci poradit skrs parkování bych si raději zavolala sanitku, popřípadě manžel za tebou dojede pokud ho nevezmou v sanitce.

Lychee13
Závislačka 3047 příspěvků 30.12.17 21:43

1. Když budete mít štěstí, tak zaparkujete hned před nemocnicí, max v nějaké okolní ulici.
2. Papíry se sepisují až tam, budete mít určitě čas :) A kdyby náhodou ne, tak je myslím vypíše chlap. ;)
Tak tfuj tfuj a přeju co nejhladší průběh porodu. ;)

Sailah
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 30.12.17 21:51

S papiry nevim a v arealu je parkovistene vzdy ovsem volne;) zachranku urcite nevolejte porod neni stav ohrozujici zivot tudiz nevidim duvod proc odvolavat zchranare, kteri v tu chvili mohou byt napomocni jinde jen proto aby nekdo nekde zaparkoval 8o… pokud samozrejme nezacnes mit nejake obtize ze ano…a dotaznik netusim, ale urcite kdyz zvednes telefon a zavolas na informace sdeli ti to ;)

pazitka
Kelišová 6131 příspěvků 30.12.17 22:53

Rodila jsem tam trikrat, ale naposled pred peti lety, tak asi nejsem uplne aktualni- kazdopadne manzel vzdycky zaparkoval nekde v okolnich ulicich- v noci v poho i u porodnice…
vyplnovala jsem tam cosi pri monitorech ke konci tehu a pak znova i pri porodu- buhviproc (vcetne dotazu, jestli jsem chodila na tehotenske cviceni a tak)- pri prijmu jsem nikdy nemela bolesti, tak to bylo v poho, ale i tak..
hodne stesti!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >