Porodnice Příbram (po rekonstrukci) - byly jste tam spokojené?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
180
27.11.18 02:51

@MelissaMuray Nemusis se registrovat. Jen svemu gynekologovi rekni, ze chces rodit tam a on te pak kolem 36 tydne tehotenstvi posle k nim do poradny a tam uz ti vse vysvetli. Az se budes chtit jit podivat, tak je to budova M. A o materske a rodicaku ti moc nereknu, jsem v domacnosti a pobiram jen zrychlenou formu rodicaku a s tim my musel poradit urad prace. Jinak hodne stesti a zdravi tobe i mimcu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
121
27.11.18 06:31

@Luucanam123 Děkuji moc :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
180
27.11.18 07:00

@MelissaMuray Muzu vedet odkud jsi? Klidne do zprav. Shanim kamaradku, jestli to neni troufaly.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
121
27.11.18 07:16

@Luucanam123 vůbec ne, akorát já zrovna od Pb nejsem, bydlíme až kousek od Mníšku pod Brdy.. a ty? Kamarádka by se mi taky hodila :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Seznam porodnic a jejich recenze na eMiminu

Kde přivedete na svět své miminko?

Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková