Postel 140x200cm, je to ještě pohodlné nebo je to málo?

2926
17.10.15 09:23

Postel 140x200cm, je to ještě pohodlné nebo je to málo?

Ahoj,
budeme uvolňovat ložnici dětem a místo na spaní se nám tím pádem dost zúží. Nyní máme postel 180×200cm a tam, kam se chceme s manželem na spaní přesunout, se nám vejde max. 140×200cm :? Máte někdo? Spí se vám na tom ještě pohodlně nebo je to fakt málo?

Díky :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
mag
12870
17.10.15 09:24

@Loll Ve dvou to jde, jak se tam nacpe dítě, tak je to málo :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35975
17.10.15 09:27

Máme 160, jsme oba velký a je to strašný, navíc pokud si tam ještě lehne dítě :mrgreen: teď si kupujeme 200×220

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4733
17.10.15 09:27
@Loll píše:
Ahoj,
budeme uvolňovat ložnici dětem a místo na spaní se nám tím pádem dost zúží. Nyní máme postel 180×200cm a tam, kam se chceme s manželem na spaní přesunout, se nám vejde max. 140×200cm :? Máte někdo? Spí se vám na tom ještě pohodlně nebo je to fakt málo?Díky :mavam:

no mali sme kedysi dávno takú veľkú postel. Popravde to šlo, ale jako máme vetšiu 180×200 tak by my to už bolo málo :mrgreen: a keď sa ku nám ráno nasáčkuje syn tak by sme sa tam nevešli :nevim: ale pokiaĺ nie je iná možnosť tak asi aj tak nič neurobíte a bude si musieť zvyknúť :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.10.15 09:28

My to tak máme, ale my se v posteli střídáme :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Takže to stačí, pokud se někdy stane, že spíme oba naráz, je to málo. Na každodenní spaní bych to nechtěla :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
8112
17.10.15 09:31

Máme, ale ve 4 je to katastrofa :,(, jinak pro 2 úplně pohoda.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
966
17.10.15 09:32

Já měla tento rozměr za svobodna a ještě ji mám u našich, když tam jsme s manželem přes noc, jeden z nás se stěhuje na zem, je to pro nás malé. Taky teď máme 180×200 a jít do menšího je děs :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
17.10.15 09:32

@Loll my máme, já 160cm a manžel 175cm, oba štíhlí, vejdeme se i s jedním dítětem. Záleží hodně na postavě. Líp se ovšem zvyká na větší než na menší..

Příspěvek upraven 17.10.15 v 09:33

  • Citovat
  • Upravit
10005
17.10.15 09:33

@Loll Spali jsme na takovém prostoru první tři roky manželství. Tehdy to bylo v pohodě. Dnes (po dvaceti letech) už samozřejmě chceme větší pohodlí. Není to o tom, že bysme se neradi přitulili, ale není to prostě žádný komfort na spaní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1967
17.10.15 09:35

To by mi nestačilo. Na spaní potřebuji svůj prostor

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
757
17.10.15 09:38

Máme a pro dva stačí, pokud se nějak moc neroztahuješ :lol: je pravda, že přítel mi pořád říká, ať se posunu - má rád svůj klid :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2455
17.10.15 09:47

Pokud se fakt milujete a rádi se k sobě tulíte, tak to stačí :).

My 140 máme a je nám to pohodlné :srdce:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4734
17.10.15 09:49

@Loll Máme 140×200… a spokojení nejsme, ale bohužel, nemáme moc místa tak nám to musí stačit. Rozhodně v budoucnu chceme větší. Jako dá se to, rozhodně lepší než jednolůžko, ale prostor na roztahování není. S manželem máme normální postavy, ale vzhledem k těhotenství začínám mít strach jak se vlezeme… Jinak velice ráda s náma spí naše čivava a řekla bych, že ta se roztahuje nejvíc :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1824
17.10.15 09:49

Muž měl takovou v mládeneckém pokoji. Jako jo, vyspali jsme se, ale ne moc dobře, i „za mlada“ nám to bylo těsné. Teď máme 160 a už se těšíme do nového, kde budeme mít minimálně 180 (ale spíš to začínám vidět na 200×220). Ale je fakt, že jsme oba vysocí a „dobře stavění“ (ne tlustí, ale žádné vychrtlinky).
Jo, a spíme tam sami, mládě má vlastní postýlku a zatím se neumí samo přesunout. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24798
17.10.15 09:50

My máme 160 a spíme i s děckem… :nevim: Ale nejsme nijak prostorově výrazní a neroztahujem se.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Babysense II

  • (4.8) + 25 recenzí

4C 401

  • (5) + 19 recenzí

SCD 510

  • (5) + 12 recenzí

SCD505

  • (4.3) + 12 recenzí

SCD 525

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin