Reklama

Potřebuji radu o těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evik987
Nováček 8 příspěvků 02.10.18 20:20
potrebuji radu o tehotenstvi

Dobry vecer chtela bych se vas zeptat jestli z vas tady uz stim ma nebo mel skusenosti jsem v 12+2 tehotenstvi a zacla sem slabe krvacet kdyz jsem sla ke svoji doktorce tak mi rekla ze tam nic nevidi je mozny ze mam umrtek? dekuji vam za radu a odpovedi :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 02.10.18 20:22

Nevidí problém nebo nevidí miminko? A před tím byl ultrazvuk v pořádku? Přece se neztratilo… Určitě jste se dobře pochopily?

evik987
Nováček 8 příspěvků 02.10.18 20:25

ano pred tim byl ultrazvuk a bylo vse v poradku byla jsem kvui tomu i napohotovosti kdyz sem slabe krvacela a dneska mi moje doktorka rekla ze tam nic nevidi zadny mimi

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 02.10.18 20:27

@evik987 to mě mrzí… A dál nic? Přece se neztratilo. V tomhle týdnu už je docela velké na to, abys potratila a nevěděla o tom. Kdy jsi byla na té pohotovosti? A doktorka? Řekla ti nějaký další postup?

ugluk
Hvězda diskuse 42728 příspěvků 02.10.18 20:27

V tomhle týdnu má u prosperujícího těhotenství plod nějakých 6-8 cm a opravdu nejde přehlédnout.

evik987
Nováček 8 příspěvků 02.10.18 20:30

na pohotovosti jsem byla minuly tyden a dneska jsem sla na kontrolu ke svy doktorce a rekla jsem ji ze slabe krvacim tak me prohlidla a rekla ze miminko nevidi a ze to je asi umrtek a zitra jedu na vysetreni do caslavi

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 02.10.18 20:40

@evik987 přijde mi to strašně zvláštní… Kéž by to byl nějaký omyl.

B.Bee
Povídálka 12 příspěvků 02.10.18 20:41

Tak pokud tam ve 12 tydnu miminko nevidela ,tak bohuzel :-( Je mi to lito . A to jsi si nevsimla ,ze z Tebe plod vysel ? A na te pohotovoati minuly tyden ,Ti rekli co? :think:

evik987
Nováček 8 příspěvků 02.10.18 20:42

na pohotovosti jsem byla mimuli tyden a bylo vse v porku sla jsem dneska ke svy oktorce a ta mi rekla ze tam nic nevidi zadny mimi a mysli si ze tam mam umrtek tak me poslala na vysetreni do nemocnice :( :(

evik987
Nováček 8 příspěvků 02.10.18 20:43

na photovosti mi rekli ze je vse v poradku

B.Bee
Povídálka 12 příspěvků 02.10.18 20:47

To je mi lito :-( Plod uz by v takovem stadiu tehotenstvi prehlednout asi nesel … Akorat se divim ,ze to z Tebe nevyslo :( To by jsi vedela .. Uvidis co Ti reknou zitra . Kazdopadne se drz :srdce: :hug:

evik987
Nováček 8 příspěvků 02.10.18 20:49

jj dekuji moc akorat jsem slabe spinila od krve nic vic a to bylo jen dvakrat za tu dobu co jsem tehotna

ugluk
Hvězda diskuse 42728 příspěvků 02.10.18 20:50

No a na pohotovosti byl plod jak velký? Tohle z tebe bez povšimnutí fakt neodejde. Možná dr. neviděla srdeční akci. V nemocnici ti poví víc.

evik987
Nováček 8 příspěvků 02.10.18 20:54

na pohotovosti mi akorat rekli ze je plod v poraku a ze srdce bude byt pristi tyden a ze je vse v poradku tak nevim na com jsem mam docela strach ze o to prijdu mam uz dve deti a chteli chom s pritelem jeste jedno tak doufame ze je vse v poradku :,(

andelka83
Neúnavná pisatelka 19618 příspěvků 02.10.18 20:57

@evik987 ve 12 tt musí být srdeční akce jasná va zřetelná. Oni na pohotovosti nevěděli ve kterém máš být týdnu že tvrdili,ze srdce bude bít příští týden? To by mohli říct tak v 6 tt.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >