Potřebuju kamarádku, Praha

Napsat příspěvek
Velikost písma:
22939
1.9.14 21:46
@Barcule88 píše:
@jitka 11 jak mas stary ditko?

20 měsíců vnuk a syn 4,5 roku.
Vnuk je na fotce- profilu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
159
1.9.14 21:47

Takze mlada babicka :) snad tedy nevadi to tykani

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22939
1.9.14 21:49
@Barcule88 píše:
Takze mlada babicka :) snad tedy nevadi to tykani

kdepak :think: :think: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22939
1.9.14 21:50
@Barcule88 píše:
Takze mlada babicka :) snad tedy nevadi to tykani

na počítači se to nevidí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
cher
2.9.14 09:40
@Barcule88 píše:
@cher a jak dlouho ti trvalo nez sis nasla kamosky? U me je prusvih ze sem še stehovala 2 x v roce, prvni za pritelem do prahy a ted v ramci prahy

No já se za život stěhovala vícekrát a nikdy nebyl se seznámením problém, až u toho posledního stěhování mi bylo 30 a už to je znát. Bydlím na malém městě, lidi se tu znaj od mala, mám pár známých, pak holky z práce a tím to hasne. Nemám, bohužel, už svou základnu přátel, přes pc jsem v kontaktu s těma starýma, ale nenahradí to osobní kontakt, co si budem povídat.

  • Citovat
  • Upravit
159
2.9.14 10:17

@cher no prave, navic ty stary nemaj jeste deti takze jsou nekde jinde. Ja tady mam znamy z prace, ale dela tam i muj muz. Takze tam se mi nechce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
331
3.9.14 09:27

Ahojky připojuji se…hledam kamarádku mam skoro 3ketou holčičku a kvuli castemu stehovsni ne jen mi ale i známi a kamarády:-( Jsem z Prahy rada poznsm nhakou super maminu, je mi jedno odkud ja jsem z Prahy 6

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
159
3.9.14 12:21

@VladkaMn my jsme praha 15 ale nekde na pul cesty by se dalo potkat :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
331
3.9.14 12:34
@Barcule88 píše:
@VladkaMn my jsme praha 15 ale nekde na pul cesty by se dalo potkat :)

Klidne neni problwm budem rafi a kde na pul cesty myslíš jezdime na andel nebo do centra dnes jedeme do kuluskova to jd herna v kotve na namesti republiky pokud to znas :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
662
4.9.14 09:27

My jsme z Prahy vychod ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
331
4.9.14 19:33

Praha vychod? Kde prene?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová