Potvrzení o trvání dočasné pracovní neschopnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alisa30
Kecalka 168 příspěvků 30.01.18 16:29
Potvrzení o trvání dočasné pracovní neschopnosti

Ahoj

Zaměstnanec mi donesl pokračování neschopenky k 31.1.2018.
Jeho lékařka mu ji dala při kontrole 25.1 a vystavila s datem k 31.1.2018. On sna zadní stranu, kde je podpis pojištěnce napsal datum 25.1.2018. Musí se to opravit? Mohl by s tím na OSSZ být problém?

Prosím o informaci a díky za radu

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4945 příspěvků 30.01.18 16:31

@Alisa30 Řekla bych, že ano, že by dat měla být alespoň stejná. Třeba já si musela dojít až dneska. Dřív ne.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 30.01.18 16:40

@Alisa30 Ne,datum je nepodstatne, postatne je info s datem od lekarky a to je spravne.On napsal datum, kdy to prevzal, tak o co jde

Alisa30
Kecalka 168 příspěvků 30.01.18 16:42
@maskovak píše:
@Alisa30 Ne,datum je nepodstatne, postatne je info s datem od lekarky a to je spravne.On napsal datum, kdy to prevzal, tak o co jde

Mě naše paní účetní říkala, že to musím předat na sociálku, vždy k datu které napíše lékař. To jest k 31.1. je to tak správně?

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 30.01.18 17:02
@Alisa30 píše:
Ahoj

Zaměstnanec mi donesl pokračování neschopenky k 31.1.2018.
Jeho lékařka mu ji dala při kontrole 25.1 a vystavila s datem k 31.1.2018. On sna zadní stranu, kde je podpis pojištěnce napsal datum 25.1.2018. Musí se to opravit? Mohl by s tím na OSSZ být problém?

Prosím o informaci a díky za radu

No
Tak mě měl toto vydat až 1.2. a jelikož zítra ráno brzo musí manažerka odeslat, odevzdat veškeré dokumenty a neschopenky. Tak ač se divil doktor a nerad to vydal tak přesto jsem tento díl odevzdala dnes. Jinak mi hrozili, že nedostanu peníze :,( a to by jsme se neuživili s manželovým příjmem invalidního důchodu.

A chci se zeptat je stanoveno, že to musí dát v určité datum a ne dříve lékař? Jelikož říkal aby se pak na úřadě nedivili, že jak jste mohl vědět, že bude nadále 2.2. nemocná ( no v mém problémovém těhotenství je to jasné :mrgreen: no tak schválně existuje pravidlo, že i kdyby si účetní ci manažer kvůli tomu uprd nesmí to lékař vydat dříve jak na konci měsíce? Děkuji.

Stejně tak mě zase štve, že můj malý předchozí řidičák a manželův invalidní důchod převyšuje že nás mají za milionáře zamítli na Mirečka žádost o příspěvek na dítě tak se o to pokusím v létě po porodu znovu. :?

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 30.01.18 17:04
@CoocaCola píše:
No
Tak mě měl toto vydat až 1.2. a jelikož zítra ráno brzo musí manažerka odeslat, odevzdat veškeré dokumenty a neschopenky. Tak ač se divil doktor a nerad to vydal tak přesto jsem tento díl odevzdala dnes. Jinak mi hrozili, že nedostanu peníze :,( a to by jsme se neuživili s manželovým příjmem invalidního důchodu.

A chci se zeptat je stanoveno, že to musí dát v určité datum a ne dříve lékař? Jelikož říkal aby se pak na úřadě nedivili, že jak jste mohl vědět, že bude nadále 2.2. nemocná ( no v mém problémovém těhotenství je to jasné :mrgreen: no tak schválně existuje pravidlo, že i kdyby si účetní ci manažer kvůli tomu uprd nesmí to lékař vydat dříve jak na konci měsíce? Děkuji.

Stejně tak mě zase štve, že můj malý předchozí řidičák a manželův invalidní důchod převyšuje že nás mají za milionáře zamítli na Mirečka žádost o příspěvek na dítě tak se o to pokusím v létě po porodu znovu. :?
Řidičák opravuji na rodičák můj telefon to neumí zapamatovat :zed:

rabulka
Povídálka 46 příspěvků 03.02.18 20:18

Lékař může ze zákona vystavit neschopenku nebo lístek na peníze max. 3 dny dopředu. Ukončit neschopenku max. 3 dny zpětně. Pokud by byl lístek vystaven 5 dní dopředu, OSSZ vyplatí pouze do tří dnů od vystavení lékařem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama