Pouzdro na mobil LG G3s

22.6.15 17:56

Pouzdro na mobil

Ahoj, prosím všechny majitele LG G3s, jaké máte na něj pouzdro? Zrovna si nějaké vybírám a nevím, jaké je nejlepší.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

848
22.6.15 19:20

Ahoj, tohle k němu patří: https://www.lgshop.cz/…f-490g-zlata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.15 19:29

@kopretina11 zalezi jake mas na nej naroky. Pokid telefon v bezpeci pred padem, tak gumove doplnene folii nebo tvrzenym sklem. Nebo pak zaviraci, do boku nebo dolu, kapsu. Uprimne je jich na trhu tolik ze muzes vybirat tri dny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.15 19:51

@Ondrášovka.N Právě, že vybírám už hodně dlouho a pořád nevím. Jestli třeba u těch neorigoš flipových nebude problém s tím jak je vzadu vypouklý. Aby to pak pořádně drželo.
@Mirabe1ka Vím, co k němu patří, ale chtěla bych aspoň v podobné barvě jako telefon a vínové zrovna na trhu není. Jen na G3

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.15 20:17

@kopretina11 nebyvaji vypoukle, drzi dobre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.15 20:50

@Ondrášovka.N Ale já vím, že ty pouzdra nejsou vypouklá. Vypouklý je ten telefon. Ty záda jsou po stranách ztenčená, aby dobře seděl do dlaně. Proto jsem chtěla radu od někoho, kdo ten telefon má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
22.6.15 22:00
@kopretina11 píše:
@Ondrášovka.N Právě, že vybírám už hodně dlouho a pořád nevím. Jestli třeba u těch neorigoš flipových nebude problém s tím jak je vzadu vypouklý. Aby to pak pořádně drželo.
@Mirabe1ka Vím, co k němu patří, ale chtěla bych aspoň v podobné barvě jako telefon a vínové zrovna na trhu není. Jen na G3

Tak ho objednejte ze zahraničí, v jiné distribuci je běžně k dostání :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.15 22:09

@Mirabe1ka Aha, to mi nenapadlo, zkusím to někde pohledat. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.15 22:35
@kopretina11 píše:
@Ondrášovka.N Ale já vím, že ty pouzdra nejsou vypouklá. Vypouklý je ten telefon. Ty záda jsou po stranách ztenčená, aby dobře seděl do dlaně. Proto jsem chtěla radu od někoho, kdo ten telefon má.

Hledej LG G3s flip. I u neoriginalnich vyrobci pocitaji s tvarem telefonu. Takze to neni problem. Nepotrebujes nikoho aby to s tim poradil na netu, budto objednej z aliex nebo jdi do prodejny kde ti poradi a muzes vyzkouset

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama