Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Jak jsi na tom s diastázou? Jinak dle fotek bych řekla, že to není jen kůže ale i tuk.
@Anonymní píše:
Tak to vubec nevíš, co je povislá kuže
Podle internetu bych řekla, ze jo
@Hibou nevím,diastazu jsem nikdy neřešila. Nevím, jedine co vím, ze ti je děsný.
Najdi si video, jak provést samovyšetření na diastázu. A pak cviky. Dle mého je po třetím porodu pravděpodobné, že tam nějaká bude, tím spíš, jestli břicho z boku vypadá jako těhotenské. A třeba ten plank je při diastáze zcela nevhodný cvik. Potýkám se s tím po třetím porodu také, myslím ale, že kdybych byla pilnější se cvičením a vyváženou stravou, tak se toho zbavím. Na druhou stranu si říkám, že je vlastně zázrak, co to tělo při těhotenství dokáže, dokázalo to třikrát a má nárok na nějaké nedostatky.
Jinak si můžeš počíst tu ve vlastní diskuzi:
https://www.emimino.cz/…m-to-515972/
Jaký to má smysl? Nebo to je zase nějaký troll?
39 měsíců… ![]()
za mě štíhlé břicho, které odnosilo 3 děti, problém bude jinde, - v hlavě.
Dobrý večer,
mám už 39mesicu po posledním tedy třetím porodu. Porody vždy prirozene. Zůstalo mi břicho, které je z boku, jako těhotenské. Když dělám plank, tak vypadá jako ob.1,z profilu takto.
Kuze je odporne mekka a je ji jakoby moc.
Bojim se jít na plastiku nebo liposukci! ale obavám se, ze jinou možnost nemám:(