Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Nevíte jestli se ddá někde v Českých Budejcich nebo okolí koupit povlečení Ledové království. Docela na to chvátám.
Opravdu? Tak to se musím podívat, aby to bylo taky kvalitní.
To nevím, viděla jsem to jenom v letáku. ![]()
Teda myslím, že je to ledový království..:D Jak ještě nemám děti, tak tady v těch nových pohádkách nemám moc přehled ![]()
Já koupila asi v lednu v KIKu…je fakt nádherné. Stálo asi 600,– Nevím jak se tomu materialu říká…je takové plyšové, teploučké ![]()
edit. našla jsem to ale je to starý leták na prosinec…to už asi mít nebudou ![]()
http://img.najdislevu.cz/…/strana9.jpg
Jo mají, našla jsem to. Akorát to neni co bych si představovala. To z Kiku by se mi tedy rozhodně líbilo víc.