Pozitivní Clearblue?

Anonymni
6.1.09 16:40

Pozitivní Clearblue?

Prosím o radu. Je tento test pozitivní? Svislá čárka je ve skutečnosti krásně vídět ale zdá se mi příliš tenká.

Děkuji.

http://www.baby-cafe.cz/…ue%20001.JPG

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5697
6.1.09 16:43

já bych řekla, že jsi těhotná… potichoučku gratuluji ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
6.1.09 16:45

Bohužel mi sem nejde dát foto. Tak se zeptám, zda se Clearblue může považovat za pozitivní, i když ta svislá čárka co značí těhotenství je tenká jako nit.

Děkuji Lída

• Citovat
  • Nahlásit
5697
6.1.09 16:50

Lído já jsem si zkopírovala ten odkaz do prohlížeče, pustila aobrázek mi to ukázalo ;-) myslím, že se můžeš radovat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
6.1.09 16:57

I když je ta čárka jak nitka? Lída

• Citovat
  • Nahlásit
5697
6.1.09 17:00

no ClearBlue jsem použila dvakrát, jednou byl jasně negativní-a měl být a podruhé pozitivní. Když tam ta čárka je, slabá nebo silná, je u tebe viditelná a to znamená těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
973
6.1.09 17:07

hmm tak ja nevim no… ja bych asi sla a koupila si jeste nejaky jiny test… urcite bych sahla po Mamatestu, ten je pry hodne citlivy… a kolik dni po vynechani MS jsi???

kazdopadne drzim palecky at je na dalsim testu uz poradne tlusta cara a zadna nit! :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8297
6.1.09 17:18

ahoj,
snažím se vzpomenout, jak přesně vypadala čárka na mém slabounce pozitivním testu clearblue.

Ten úplně první jsem si dělala hodně před termínem, do limitu jsem nic neviděla, tak jsem ho mrskla do batohu a pak ho asi po půl hodině vytáhla, byl tam svisle. Tam byla slaboulinká čárečka, ale ne jako nit, širší.

Páč jsem magor, koupila jsem si ještě dva. Druhý den tam byla myslím ta čárka taková nitovitá, výraznější, ale tenká.

Takže myslím, že je pozitivní. Asi záleží na tom, jestli je test svisle a stejnoměrněj se nasákne, nebo jestli ho necháš vodorovně a nasákne se hlavně ta levá část.

Mamatest určitě není citlivější než Clearblue, je jen mnohem levnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22315
6.1.09 17:25

No ja nevim......... neco tam videt je

Clearblue ma citlivost 50 a mamatest 20, takze citlivejsi je :-D

Nejlepsi je si zajit na krev a tam se to rozsekne

Ja teda clearblue nikdy netestovala- ta cena mne odradila, to jsem radeji koupila 5 baleni mamatestu a mohla kazdy den koukat jak carka sili

jinak takovehle stiny vykazuje i pritomnost cysty, takze radeji s tim nepocitat a pak se radovat z tehotenstvi.

Ano je to na palici, pokud se snazis dyl, ale nic jineho s tim neudelas.

zitra testuj dalsi, fakt ten mamatest je dobry, ja mam teda dobre zkusenosti i s Best 2,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8297
6.1.09 18:21

nechci rejt, ale…
GS mamtest, 2ks v balení má citlivost 25. Clearblue má 20 (tj. clearblue one minute). Proto jsem do něj investovala. a proto jsem na něm měla slabounce pozitivní čárku, zatímco na mamatestu až za cca pět dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22315
6.1.09 18:23

hm, tak to se omlouvam.......pred 4 roky mel 50 jednotek

a mamatest jsemmyslela ze ma 20, nevim proc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
6.1.09 20:35

ahojky :wink:

mrkni jaký test jsem měla já 1.6.2007 28DC a výsledek je vidět dole v metříku

http://www.baby-cafe.cz/…k%20019-.jpg

kolikátý den cyklu jsi?

držím pěsti, aby čárka na test sílila a za 8 měsíců jsi v náručí držela malý uzlíček :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
7.1.09 09:59

Obrázek mi nejde otevřít, ale zkusila bych i jiný test… Mamatesty se mi hooodně osvědčili… jinak citlivý a dobrý je RapiClear, má citlivost 10.
Kolikátý DC jsi ?
Hodně štěstí přeju, ať to vyjde !!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
7.1.09 10:18

Tak bohužel, ráno teplota klesla o 0,3 stupně a teď už začínám špinit…Takže jak vidno, buďto byl zrovna vadný Clearblue nebo i Clearblue může být ač do limitu falešně pozitivní. Cystu nemám. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
21.4.09 18:53

ahoj holky, mam na vas prosbu, co rikate na tento test?
http://bc.saxik.com/clearblue.jpg

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama