Pozitivní nález na chlamydie - důvod zamklého potratu

32
15.7.15 13:45

Pozitivní nález na chlamydie - důvod zamklého potratu

Zdravím všechny, holky má některá z vás potvrzeno, že důvodem nevyvíjejícího se plodu do 12 tt (Zaml. potrat) byly chlamydie - ať už plícní nebo pohlavní…já je v minulosti prodělala dvakrát, vždy přeléčen partner i já antibiotiky po dobu 6 týdnů, ale kde je vyloučeno, že se zase neobjevily a nezpůsobyly ZP. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
JayLee
15.7.15 14:31
@Více info píše:
Zdravím všechny, holky má některá z vás potvrzeno, že důvodem nevyvíjejícího se plodu do 12 tt (Zaml. potrat) byly chlamydie - ať už plícní nebo pohlavní…já je v minulosti prodělala dvakrát, vždy přeléčen partner i já antibiotiky po dobu 6 týdnů, ale kde je vyloučeno, že se zase neobjevily a nezpůsobyly ZP. Díky

a co si nechat udelat testy kompletne vas obou dvou jak z krve tak stery? budes vedet hnedka zda je mate a zda to mola byt příčina :kytka: podle me to na to mit mit sakra muze :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
32
15.7.15 14:37

@JayLee Obvodní mi napsala žádanku na krev, pokud se to prokáže, dostaneme automaticky antib. oba…ale to se zjistí jen ty plícní…na pohlavní - stěry to Dr. neudělá jen tak, jelikož jsem je nikdy dřív neměla a navíc jsou ty testy strasně drahé…už jsem se na to dřív ptala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
15.7.15 15:00
@Více info píše:
@JayLee Obvodní mi napsala žádanku na krev, pokud se to prokáže, dostaneme automaticky antib. oba…ale to se zjistí jen ty plícní…na pohlavní - stěry to Dr. neudělá jen tak, jelikož jsem je nikdy dřív neměla a navíc jsou ty testy strasně drahé…už jsem se na to dřív ptala…

u nas tohle resi kozni oddeleni v nemocnici a nepotrebujes zadno zadanku a nic to nestoji jen si tam prjdes a reknes co potrebujes bez kecu naberou oboum dou kreva stery z frndy a lofase a za 5 dnu mas výsledky pac je to posila na ultivaci ono to delaji na všechny pohlavni nemoce :kytka: prd jsou drahe my nam to byli 2× s manželem dkyz jsme se snazili o nase dva prcky - před IVF taky jsem s tam jen prisla a požádala a stejne tak když jsme planovali druhé a vždy diky bohu negativi ale chtěla jsem to vyloucit a mit klid :hug:

Příspěvek upraven 15.07.15 v 15:01

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1096
15.7.15 15:01

Mmch je můžete mít kdekoli, i v očích, pokud bych plánovala zdravého potomka, neřešila bych peníze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
15.7.15 15:04

@Více info ono si vem ze tohle muze by nejen příčina MA nebo poratu ale muzs to prenes na dite pokud je mas a to je daleko horsi potom tehu a porod a ty následky jaky tomuze mit a jak rikam my na tom byly před 2 rukama podruhe jak jsem psala a ani jsem se neobjednávala proste nic :kytka: a nebo to muzes obejt tak, ze si tam zajdes a reknes z jsi mela nechraneny styk a ze se bojis pohlavních nemoci pac ta osoba byla promiskuitni :D takze ebe udelaji automaticky - rekni ze před cca 3 mesicema :lol: a ten tvůj at rekne to samy třebas za dva dny po tobe a mas to na tuty bezplatne a bez kecu pac to udelat musí nemocnice kozni oodeleni verneologie :kytka: sice budes za trubku prd tim Dr ale nezaplatíš nic tam vas - nas je to fakt zadara :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
15.7.15 16:06

Vyšetření na chlamydie mi udělal gynekolog přímo v ordinaci ze stěru, zaplatila jsem 400,– a do 5ti minut mi řekl výsledek. Jako důvod jsem uvedla nevěru partnera. Nevidím v tom problém :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
JayLee
15.7.15 16:56
@Anonymní píše:
Vyšetření na chlamydie mi udělal gynekolog přímo v ordinaci ze stěru, zaplatila jsem 400,– a do 5ti minut mi řekl výsledek. Jako důvod jsem uvedla nevěru partnera. Nevidím v tom problém :nevim:

jj to ale udela gynda v ordinci ale jen ji a jen na chamidie ale v zakladatelky pripade by bylo dobry udelat stery na pohlavni choroby a to veskery i manzelovi stejne tak oboum nabrat krev na to same aby měli jitotu :kytka: a to se posila na kultivaci to gyndar neudela ale mze napsat zadanku a kozni oddeleni v nemocnici coz je je lepsi zajit si ta osobne a rovnou požádat :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
32
16.7.15 18:46

Holky díky za vaše názory a zkušennosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ekores
18.7.15 11:54

Ahoj, mi bylo takhle sděleno, že chlamydie způsobují nejčastěji potraty do 3.měsíce těhotenství. Já jsem 2× absolvovala zamlklé těhotenství. Takže bych to možná i tomu přisoudila. Test mi udělala mudr. ve své ordinaci a to 10-ti minut byl výsledek. Ale je fakt, že se bojím potřetí otěhotnět.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
32
19.7.15 19:39

@ekores A výsledek jsi měla teda na ty chlamydie pozitivní, léčila jsi to nějak nebo se chlamydie nepotvrdily?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ekores
19.7.15 21:29

@Více info Chlamydie jsem mela pozitivni a byla jsem prelecena antibiotiky. I manzel tedy. Tak uvidíme co se bude dít dál :-)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
ekores
20.7.15 06:32

@Více info Ještě jsem chtěla podotknout, že u mě průběh zamlklého těhotenství byl vždycky následující. Od začátku bylo emryjko tak o pár dnů menší než mělo být a opravdu to nemohlo být posunutou ovulací apod… Na prvních dvou kontrolách srdíčko bilo a na třetí přestalo. A Ty jsi to měla taky tak? Nebo to zamlklo na úplném začátku, že se srdíčko ani nerozbušilo.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
32
10.8.15 21:09

@ekores My neměly ani embryo ani srdeční ozvu, prostě vůbec nic :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu