Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Zdravím všechny, holky má některá z vás potvrzeno, že důvodem nevyvíjejícího se plodu do 12 tt (Zaml. potrat) byly chlamydie - ať už plícní nebo pohlavní…já je v minulosti prodělala dvakrát, vždy přeléčen partner i já antibiotiky po dobu 6 týdnů, ale kde je vyloučeno, že se zase neobjevily a nezpůsobyly ZP. Díky
@JayLee Obvodní mi napsala žádanku na krev, pokud se to prokáže, dostaneme automaticky antib. oba…ale to se zjistí jen ty plícní…na pohlavní - stěry to Dr. neudělá jen tak, jelikož jsem je nikdy dřív neměla a navíc jsou ty testy strasně drahé…už jsem se na to dřív ptala…
Mmch je můžete mít kdekoli, i v očích, pokud bych plánovala zdravého potomka, neřešila bych peníze…
Vyšetření na chlamydie mi udělal gynekolog přímo v ordinaci ze stěru, zaplatila jsem 400,– a do 5ti minut mi řekl výsledek. Jako důvod jsem uvedla nevěru partnera. Nevidím v tom problém ![]()
@ekores A výsledek jsi měla teda na ty chlamydie pozitivní, léčila jsi to nějak nebo se chlamydie nepotvrdily?
@ekores My neměly ani embryo ani srdeční ozvu, prostě vůbec nic ![]()
Tolik naděje a zůstal jen smutek?
Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.