Pozitivní ovu test po nasazení Utrogestanu

15
2.1.23 21:34

Pozitivní ovu test po nasazení Utrogestanu

Ahoj holky. Mám nasazený Utrogestan 1-0-1 od 18. DC po dobu 10 dní pro chybějící menstruaci (i ovulaci). S partnerem se už roky snažíme o miminko, bohužel zatím stále nic. Co mne ale zajímá. Dle ovu testů mi vyjde pozitivní VŽDY 2-3 dny po nasazení Utroše. Gyndařka s tím je ok, ovšem na netu jsem se dočetla, že Utroš je gestagen, tudíž když se nasadí PŘED ovulací, zablokuje ji. Co si o tom myslíte? Taky je možné, že sice LH hormon stoupne, ale folikul nepraskne. Nemusí být zralý. A pokud ano, nemusí v něm být vajíčko.. díky za každý názor :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1292
3.1.23 06:54

Zkusenost za me: dr mi nasadila také progesteron na podporu udržení případného tehu vždy od 17.dne…což je sprevne, pokud by u mě k ovulaci do toho 17.dne (což většinou ne, nějakou dobu jsem dělala ovulacni test a měřila teplotu). Takže jsem ho brala až cca 2dny po pozitivní OV testu a když jsem naměřili vzestup bazalni teploty. Je totiž pravda, že pokud k ovulaci ještě nedošlo, utrogestan ji zastaví.
Nevím vůbec co a jak funguje když u tebe nedochází k ovulaci/menstruaci. To poradit nedokazu :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová