Pozvání na skleničku od staršího muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilian1980
Stálice 91 příspěvků 28.08.19 08:58
Pozvání na skleničku

Ahoj, zajímá mě váš názor. V pondělí jsem potkala staršího pána (rozhodně důchodce, řekla bych tak 70+, ale nemám moc odhad), neznáme se ani od vidění. Chvilku jsme spolu postáli, povídali si o všem možném (boty, literatura, děti, psi). Bylo to příjemné, nemám problém si tak s někým povídat a bylo vidět, že pán je asi nevymluvený :D Pak mi říkal, že chodí hodně na procházky a že bysme se mohli někdy projít spolu. S tím jsem nějak neměla problém, nebo možná jsem ho nechtěla hned odmítnout, tak jsem si na něj vzala číslo, že se mu jako ozvu. On chtěl, abych ho rovnou prozvonila, což jsem udělala, takže má i on moje číslo. Rozloučili jsme se s tím, že si prostě někdy dáme vědět. No a hned další den ráno mi volal, že jsem se mu moc líbila a že by mě chtěl pozvat na skleničku. No a co teď? Šly byste? Já teda předpokládám, že si chce fakt jen povídat, což by mi nevadilo, ale zase na druhou stranu si myslím, že takové domluvené setkání už bude celkem křeč. V podstatě je mi ho líto, ale jsem rozhodnutá s ním nejít. I když možná to zbytečně hrotím a o nic nejde, prostě jen posedět a popovídat si. Takže jaký na to máte názor? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lisdoonvarna
Kecalka 177 příspěvků 28.08.19 09:02

Mas pritele/manzela? Deti? Kolik je ti let?
Jinak ja bych urcite nesla… kdyby me pozval na prochazku, pridala bych se k nemu, ale jit na sklenicku uz je prece jen takove intimnejsi, jako by te zval na rande a neco od tebe cekal. Co kdyby si zacal myslet, ze s tebou navaze vztah jako muz a zena? Me uz par takovych starsich panu zvalo, ale vzdy jsem se z toho vyvlikla a byla jsem nakonec rada.
Je to jen muj nazor, jestli je ti s nim fajn a pan je v pohode, tak klidne jdi. Ale asi bych to hodne zvazila. :think:

ivašot.
Echt Kelišová 8651 příspěvků 28.08.19 09:05

Tobě je kolik? Já bych teda asi nešla. Bála bych se, že je to chlípný stařík a nebude chtít jen popovídání

Lilian1980
Stálice 91 příspěvků 28.08.19 09:08

@Lisdoonvarna
Jsem nezadaná, mám syna a je mi skoro 40. Vidím to právě asi stejně jako Ty :roll: Povídání bylo opravdu fajn, ale prostě nechat se někam pozvat už je na mě asi moc. Tak jsem zvědavá, jestli to tak máme všechny, nebo jsem prostě konzerva :mrgreen:

lilith1
Ukecaná baba ;) 2397 příspěvků 28.08.19 09:10
@Lilian1980 píše:
Ahoj, zajímá mě váš názor. V pondělí jsem potkala staršího pána (rozhodně důchodce, řekla bych tak 70+, ale nemám moc odhad), neznáme se ani od vidění. Chvilku jsme spolu postáli, povídali si o všem možném (boty, literatura, děti, psi). Bylo to příjemné, nemám problém si tak s někým povídat a bylo vidět, že pán je asi nevymluvený :D Pak mi říkal, že chodí hodně na procházky a že bysme se mohli někdy projít spolu. S tím jsem nějak neměla problém, nebo možná jsem ho nechtěla hned odmítnout, tak jsem si na něj vzala číslo, že se mu jako ozvu. On chtěl, abych ho rovnou prozvonila, což jsem udělala, takže má i on moje číslo. Rozloučili jsme se s tím, že si prostě někdy dáme vědět. No a hned další den ráno mi volal, že jsem se mu moc líbila a že by mě chtěl pozvat na skleničku. No a co teď? Šly byste? Já teda předpokládám, že si chce fakt jen povídat, což by mi nevadilo, ale zase na druhou stranu si myslím, že takové domluvené setkání už bude celkem křeč. V podstatě je mi ho líto, ale jsem rozhodnutá s ním nejít. I když možná to zbytečně hrotím a o nic nejde, prostě jen posedět a popovídat si. Takže jaký na to máte názor? :nevim:

Znám, jeden 90+ se mi rozpovídal, jak je chudák opuštěný, děti na něj kašlou a že mu moc chybí ženské pohlazení a společnost, prý vdovec, a že bych nebyla škodná, protože bych mohla dědit 8o 8o 8o..jo a mám souseda, kterrému je 65 cca a neustále mě balí a zve na skleničku..dědek obtloustlý, vdovec..ted ubral když jsem mu řekla, že jdu zrovna za přítelem..někteří senioři jsou fakt vlezlí..

Lisdoonvarna
Kecalka 177 příspěvků 28.08.19 09:12

@Lilian1980 ne, konzerva urcite nejsi ;) S temihle pany je to slozite, z nejakeho duvodu na me taky casto radi mluvi a pomrkavaji, ale mne pripada, jako by ve mne videli manzelku zamlada, nebo prvni lasku, nebo jako by se ke staru zacali vracet do mladych let a ozivovat si vzpominky, kdy prohaneli kocky a randili. Jako jo, to je v poradku, ale visjak, mohla bys jim pak ublizit, kdyz by od tebe zacal chtit blizsi vztah a treba te zvat k sobe k domu. Asi je pan osamely a to je mi lito, ale asi by mel spis pozvat na sklenicku nejakou vekove adekvatni osamelou starsi pani, to je podle me mnohem vhodnejsi.

Lilian1980
Stálice 91 příspěvků 28.08.19 09:15

@lilith1
:mrgreen: Jo, tak takových potkávám taky dost :mrgreen: Samozřejmě něco takového rovnou odmítám. Tohle bylo fakt jiné. Pán si nestěžoval, byl fakt milý, nebyl vlezlý a nepůsobil na mě nějak „vilně“ :mrgreen: Ale i tak díky za názor :palec:
@ivašot.
Je mi skoro 40 a i když na mě tak nepůsobil, tak v podstatě se bojím toho samého a proto právě jsem rozhodnutá nejit.

Lilian1980
Stálice 91 příspěvků 28.08.19 09:20

@Lisdoonvarna
Jo, je fakt, že já starší lidi (nejen dědečky, ale i babičky) asi vážně přitahuju. Jsem na ně slušná a komunikativní a možná v dnešní době, kdy je běžná jakási averze vůči důchodcům, jim to stačí k tomu, abych jim byla sympatická :nevim:

Tecumseh
Ukecaná baba ;) 1002 příspěvků 28.08.19 09:22
...

Dědek by si rád ještě šáhnul na mladé masíčko…no kdo by nechtěl, že jo? Vymluv se stejně jako přispěvatelka co psala výše, že musíš za přítelem, po tom spolehlivě zařadí zpátečku.

Kačus82
Echt Kelišová 7772 příspěvků 28.08.19 09:40

Ja mam kolegu na orchestru, ktery se do me zakoukal, bude mu 80. Nosi mi drobne pozornosti, furt si chce povidat, hodne tim zije. No co, jinak je velmi korektni :lol:
Jestli je ten pan zajimavy a tebe to bavilo (nekteri lide maji fakt zajimave vzpominky i zivot), tak klidne jdi, on moc dobre vi, ze jsi mimo kategorii. Jestli ale ne, tak treba rekni, ze z rodinnych duvodu nemuzes vysedavat s pany na vineckach. On si pak bude pripadat jako bejk, takze mu jeste udelas radost. Jestli se ti ale zda chlipny, tak never :cert:

Dana066
Kecalka 402 příspěvků 28.08.19 09:41

Tak mu napiš, že se projdeš ráda, ale sklenička je už intimnější a Ty jsi přece jenom na mladší. Napiš mu pravdu.

Hanney
Závislačka 2824 příspěvků 28.08.19 09:51
@Lilian1980 píše:
@Lisdoonvarna
Jsem nezadaná, mám syna a je mi skoro 40. Vidím to právě asi stejně jako Ty :roll: Povídání bylo opravdu fajn, ale prostě nechat se někam pozvat už je na mě asi moc. Tak jsem zvědavá, jestli to tak máme všechny, nebo jsem prostě konzerva :mrgreen:

Když si nezadaná a dobře se s ním povídalo, proč bys nešla?

Čičorečka
Závislačka 2822 příspěvků 28.08.19 10:10

To jsou ty problémy družných lidí :D Mně by se v životě nestalo, že bych se zapovídala s cizím člověkem. Ta představa mě až rozesmívá, jak je absurdní :lol: Jinak bych mu napsala: děkuji za pozvání, ale nepůjdu. Přeji hezký den.

Lilian1980
Stálice 91 příspěvků 28.08.19 10:16

@Čičorečka
Jéé, já právě vůbec nejsem družná :mrgreen: To zase rozesmálo mě :lol: Jsem spíš introvert, ale se starýma lidma si povídám ráda :roll:

Lilian1980
Stálice 91 příspěvků 28.08.19 10:23

Tak já právě bych asi ani neřešila, jestli jsem zadaná nebo nezadaná, protože tento pán pro mě neznamená absolutně nic víc, než příjemnou společnost. To mě dost překvapuje, že je to tu často zmiňováno. Ale nejspíš by od toho on očekával víc, takže skleničku určitě ne. Možná nějakou tu procházku, ale rozhodně ne po liduprázdných místech :mrgreen: Díky moc za názory :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama