Práce v České spořitelně na pozici osobní bankéř

2.4.21 19:48

Práce v České spořitelně na pozici osobní bankéř

Dobrý den, zajímalo by mě, zda tu někdo z vás pracuje v České spořitelně na pozici osobní bankéř/ka? Na internetu uvadějí 37tis v hrubém, nadstandartní benefity a ani zmíňka o tom, zda je potřeba plnit nějaké plány. Budu moc ráda, pokud někdo napíše, klidně i soukromou zprávu. Moc děkuju :) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7488
2.4.21 19:57

Na 100% je nutné plnit nějaké prodejní plány. Ty tebe a banku živí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 20:02

Pracuji s paní, která dělala ve spořce. Říkala, že 90% času člověk tráví navoláváním. Plány samozřejmě plnit musí.
Pak šla jina, za lepší pracovní dobou(byla v práci víkendy, svátky…).

• Citovat
  • Nahlásit
3777
2.4.21 20:07

Já byla na pohovoru, asi před dvěma lety, byl to nejkratší pohovor v mým životě. Ptali se, co očekávám, co si myslím že budu dělat, tak jsem řekla, že nechci rozhodně nikomu volat a nabízet produkty, že chci sedět za přepážkou a pomáhat lidem s tím, s čím chtějí. Oni řekli, že to jsem ale špatně, že 90% času je právě to nabízení, volání a prodej, tak jsem řekla, že je nebudu zdržovat a asi po pěti minutách jsem byla venku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62978
2.4.21 20:11

@Kvetinka75 základ je minimální, zbytek jsou provize.. Když splnís plán, budeš mít prachy, jinak ne. Že začátku určitě ne, třeba s tím počítat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1663
2.4.21 20:15

Samozřejmě, že je potřeba nabízet (nutit) produkty a plnit plány, z toho banka žije

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
2.4.21 20:28

Jo jo navolávat a nabízet produkty. Do bank chodí celkově méně a méně klientů, když se dá plno věcí vyřídit přes net. Za to, že tam budeš sedět za stolem a čekat kdo s čím přijde, ti 37 tisíc hrubého opravdu nedají. Mě ty banky poslední dobou přijdou takový lepší Home Credit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.21 20:35

Tak to delat nechci. Nemam zaludek na to nekoho do neceho nutit. Vsem moc dekuji 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.21 14:29

Za tu dobu, co hledám práci, tak jsem zjistila, že když nabízejí mobilní telefon, finanční bonusy, pečování o stávající a nové klienty a neobyčejně vysoký plat, tak je to vždycky nucení produktů klientům. Nevím teda, jestli na všech portálech, ale hlavně na prace.cz. Hledám nejvíc práci asistentky a dělala jsem si průzkum. Projížděla jsem 40 stran nabídek práce na pozici asistentka a 4 nabídky se mi zdály dobrý, že by to fakt mohlo splňovat moje očekávání. Ze všech čtyřech firem mi pak volali a ze dvou vylezlo, že se tam nutí produkty klientům. A jenom dvě pozice ze 40 stránek na prace.cz byly relevantní. :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18323
4.4.21 14:42

Kdysi mě zaujala pozice pokladní v CS, tam možná nenabízí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat