Práce ve zdravotní pojišťovně, nebo korporát

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1102
30.11.21 15:43

Práce ve zdravotní pojišťovně, nebo korporát

Ahoj holky, poslední dobou pořád ze všech stran přemílám téma změny práce, tak by mě zajímal názor i druhých lidí.
Abych to shrnula. Od listopadu jsem zaměstnaná u velké nadnárodní společnosti. Školení je takové nijaké, více méně pracuji pořád na HO, po hodně věcech se musím pídit sama, na druhou stranu vedení lpí na maličkostech. S teamleaderkou jsem si bych řekla moc nesedla, pomalu se bojím na něco zeptat dvakrát, že jsem to úplně nepochopila, abych nebyla za neschopnou (ale to je můj názor, druhou stranu nevím). Práce mě navíc zatím moc nebaví, představovala jsem si podle pohovoru něco jiného. Navíc jsem vypozorovala, že holky pracují vesměs pořád, odpoledne, víkendy aby stihly zpracovat požadavky ve frontě. Ale firma má velké zaměstnanecké benefity, sick day, možnosti kdykoliv pracovat z domu, zkrácenou pracovní dobu…
Na druhou stranu mám nabídku do zdravotní pojišťovny na oddělení vymáhání pohledávek. Podobnou práci jsem dělala pro advokáta, takže je mi práce bližší a vím co od ní očekávat. Říkám si že bych tu pojišťovnu chtěla zkusit, ale vlastně taky nevím do čeho jdu a jestli to zvládnu…připadám si po md nějaká vygumovaná. Máte někdo zkušenosti se zdravotní pojišťovnou? Děkuji za jakýkoliv postřeh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
94
30.11.21 15:51

Nemám zkušenosti ze ZP, zato bohaté z korporátní sféry. Velké tlaky na výkon, práce na 150 i víc %, neosobní přístup, riziko vyhoření. Pokud tě ani obsahově práce nebaví, šla bych jinam. Zdraví a spokojenost na prvním místě. Benefity ti za to nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1813
30.11.21 16:00

Me jen zaujal ten benefit kratsi pracovni doby, kdyz pracuji po odpoledni a o weekendu? Tak ten bych si asi rovnou ze seznamu „pro“ vyskrtla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7438
30.11.21 17:22

Mám zkušenosti s korporátem a narovinu říkám, že už bych o takovou práci nestála. Vždycky mi vadilo, jak je to neosobní a přesně, jak píšeš - lpělo se neskutečně na maličkostech, věčně školení o ničem… Ztratili mi tenkrát potvrzení o studiu, měla jsem kolem toho dost běhání a řešení, ale vynadáno, když jsem jednou přišla v džínách v jiný den než v pátek, to jsem tenkrát dostala hned a hodně :mrgreen: Abych to úplně nezatracovala, tak zase byli vždy hodně vstřícní ke studentům, matkám s malými dětmi apod. Výhody to má. Práce děsně fádní, ale strašně.
S pohledávkami mám zkušenost taky - jistou fádnost čekej taky, ale v korporátu to bylo horší :D
Z tvého výběru mě víc láká ta pojišťovna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat