Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@matkabagristy píše:
zamestnavateli nejde az tak o pojistku. Tu vyplaci pojistovna. zamestnavatele stve, ze musi platit plny plat a jeste jineho zamestnance, ktery zastupuje. Vic takovych pracovnich urazu a nejsou penize na odmeny.
Proto jsem marodila týden a zbytek června jsem chodila o berlích. Abych nedělala větší problémy. Nemám tyhle situace ráda. Doktor mi nechtěl končit neschopenku. Musela jsem slíbit, že fakt budu maximálně sedět na řiti a nohu nezatěžovat. Někdo mi prva vodil děcka na obědy a zpět. Pak jsem to odpajdala taky.
@Kelsey píše:
Proto jsem marodila týden a zbytek června jsem chodila o berlích. Abych nedělala větší problémy. Nemám tyhle situace ráda. Doktor mi nechtěl končit neschopenku. Musela jsem slíbit, že fakt budu maximálně sedět na řiti a nohu nezatěžovat. Někdo mi prva vodil děcka na obědy a zpět. Pak jsem to odpajdala taky.
ty fole, o berlich bych fakt skolu nedala.
@matkabagristy píše:
ty fole, o berlich bych fakt skolu nedala.
Na marodeni bylo nafrani velike. Az byla neschopenka ukoncena. To bylo usmevu a slunickovani, obletovani
.
@Kelsey píše:
Na marodeni bylo nafrani velike. Az byla neschopenka ukoncena. To bylo usmevu a slunickovani, obletovani.
To je na houby.