Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Janca116
juu a kdy vy cekate chlapecka? Ja jsem ted pekne neevozni 9.1. Nas ceka 2.triemestralni screening a mam strach. Ja jak ho nevidim tak jsem furt nervozni zda je ok
pak se mi ulevi a za par dni uz bych sla nejradeji znovu na utz ![]()
@a.milka jeeee další květnové miminko
moc pěkné jméno jste vybrali ![]()
Já se mám moc fajn
máme zkolaudováno, malá roste jako z vody
@a.milka Termín porodu mám 6.2 ale po poslední kontrole mi doktorka řekla že to vypadá že na svět přijde dřív tak se teď dost šetřim. Uvidím příští týden co mi zase nakuká ![]()
Hlavně klid, uvidíš že vše bude v naprostém pořádku. Navíc ty kontroly pak budou čím dál delší a ne pokaždé s ultrazvukem
Taky jsem trpěla když jsem tam šla jednou za měsíc a neudělala mi ani ultrazvuk ale hold si člověk musí zvyknout
Já bych po další kontrole měla chodit už každý týden, tak alespoň něco pozitivního
Už se na mrňouska moc těšíme ![]()
@Janca116 tak me mudr zatim delala utz pri kazde kontrole. Meri mi i tim cipek, aby pry zbytecne nemusela do me hrabat.
tak to uz mate za chvilicku
me to tedy hrozne leti
vcera jsem asi poprve citila pohB nebo spise asi neco bylo i predtim, ale to si nejswm jista. Vcera se mi ale uplne nadzvihlo
je to sranda
@MakiD jojo kvetnatko i ja jsem kvetnova
tak to je fajn, ze mate zkolaudovano
a jak je stara malinka? ![]()