Prazelenina - zkušenosti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
ohýnek
6.3.13 21:01
@Kornel píše:
Jestli chcete pošlu trochu semena mého pramuže ale ten je šlechtěný :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na kterou stranu ho mám postavit a jakou vyžaduje zálivku? :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
4099
6.3.13 21:01
@Kornel píše:
Jestli chcete pošlu trochu semena mého pramuže ale ten je šlechtěný :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

néééé holky dělám si srandu, celkem mě to zajímá a absolutně jsem nevěděla že něco takového existuje!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Nutriční poradna (3-18 let)

Ikona - Michaela Boukalová Tomešová

Michaela Boukalová Tomešová DiS.