Přebalovací batoh – jaký pořídit?

80
6.12.20 15:48

Přebalovací batoh- jaký pořídit?

Ahoj :)
Hledám ke kočárku přebalovací batoh, protože mi přijde praktičtější. Přebalovací tašku nechci, protože nemám ráda, když mi pak bude sjíždět z ramene..

Jaký batoh podle vás za to stojí? Našla jsem pár tipů, co by se celkem hodily k nasemu kocarku..

Dekuju za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11818
6.12.20 16:16

Ja vozila prebalovani pod kocaram, dost mi vadilo, kdyz se na riditkach neco bimcalo :think:. Takze ja bych nekupovala nic. I kdyz treba by to clovek pak uzil i tak, bez plinek. Nicmene pocet deti vzrustal a uz se dvema jsem najela na krosnu 40l :mrgreen:, takze nejaky batuzek by me nezachranil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19094
6.12.20 16:38

Žádnej. Strašně na kočárku zavazí a je nepraktickej na otevírání, organizaci věcí. Poslala jsem ho po pár dnech do světa. Zlatá taška. Stejně ji nenosíš na rameni, ale crossbody. Kdykoliv potřebuješ něco vyndat z batohu, musíš ho sundat ze zad, někde položit, potřebuješ obě roce, aby jsi ho otevřela a něco v něm našla a to něco je často dost hluboko. V tašce, kterou máš na rameni, jen zalovíš rukou, zvládneš to i s dítětem v náručí. Tím, že je mělká a široká, tak jsou v ní všechny věci dostupný. Batoh je na běžný provoz hrozná blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6874
6.12.20 16:46
@Janli píše: Žádnej. Strašně na kočárku zavazí a je nepraktickej na otevírání, organizaci věcí. Poslala jsem ho po pár dnech do světa. Zlatá taška. Stejně ji nenosíš na rameni, ale crossbody. Kdykoliv potřebuješ něco vyndat z batohu, musíš ho sundat ze zad, někde položit, potřebuješ obě roce, aby jsi ho otevřela a něco v něm našla a to něco je často dost hluboko. V tašce, kterou máš na rameni, jen zalovíš rukou, zvládneš to i s dítětem v náručí. Tím, že je mělká a široká, tak jsou v ní všechny věci dostupný. Batoh je na běžný provoz hrozná blbost.

Jak kdyby to psala zena. Taky batoh nepouziva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1631
6.12.20 16:53

Já mám tenhle https://www.nejbaby.cz/…i-podlozkou/

Líbi se mi, ze má velká ucha a jde použit i jako kabelka na rameno. Jinak i celkem hezky vypadá (jako žádný terno, ale neurazi) a nestal tolik jako ostatni batuzky. Podruhy od batohu jsou schované v kapse na zadní straně kabelky, když je nepoužíváš. A dá se připnout na kočárek. Já mám rada vicefunkcni věci no :mrgreen:

Ještě se mi líbila taška/batuzek Gesslein, ale nechtělo se mi dávat zbytečně o několik set víc no. Ale byl krásný :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
6.12.20 17:11

Není ten batoh malý? Navrhoval bych krosnu nebo ještě lépe loďák :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu