Předělávka tetovačky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 11.01.18 11:26
předělávka tetovačky

Máte někdo předělané tetování? zdařilo se? mám starý tetování ze svých 18 přes předloktí no není to úplně děs, ale není to ani hezké, prostě nerozvážnost.­.u koho jste byli? jak to dopadlo? pošlete třeba i fotky? před a po? klidně anonym. díky.

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 11.01.18 11:55

Předělané nemám ale znám lidi co na tom byli a když máš dobrého tatéra tak to vypadá hezky :) a určitě když zajdeš někam do salónu řekneš co chceš určitě ti řeknou co a jak ;)

bublinek
Kelišová 5170 příspěvků 11.01.18 12:23

Já byla na předělávce, každý tater má už dnes webovky

já byla tady: http://www.fantasmagoriaart.cz/…ek/tetovani/

ale neví, kde bydlíš

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 11.01.18 12:29

Bydlím v olomouckém kraji, no právě že já nevím co místo toho, nemám fantazii popravdě bych si to nejradši nechala odstranit, ale to jaksi nejde,…nebo jde, ale, zůstavají po tom zašedlé skvrny, jizva jde vidět atd…

bublinek
Kelišová 5170 příspěvků 11.01.18 12:34
@barrbucha píše:
Bydlím v olomouckém kraji, no právě že já nevím co místo toho, nemám fantazii popravdě bych si to nejradši nechala odstranit, ale to jaksi nejde,…nebo jde, ale, zůstavají po tom zašedlé skvrny, jizva jde vidět atd…

pokud nemáš představu, nechat to na taterovi?

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 12.01.18 06:06

@bublinek no to se právě bojím, každý máme nějaký styl a rozhodně se nestotožňuji s moderním uměním, jako jsou tetovačky v pdoobě barevného ohňostroje…

bublinek
Kelišová 5170 příspěvků 12.01.18 08:43
@barrbucha píše:
@bublinek no to se právě bojím, každý máme nějaký styl a rozhodně se nestotožňuji s moderním uměním, jako jsou tetovačky v pdoobě barevného ohňostroje…

ty stránky co jsme udávala, je to chlapík ke čtyřicítce, precizní. Mi dělal návrh, přišla jsem jen s tím, že chci předělat na draka a nechala jsem to na něm jak se s tím popere.
Teď záleží jestli nemáš vůbec představu co tam udělat nebo víš, že by to chtělo třeba - plácnu - zahradu.
Tenhle má SŠ uměleckou a má cit. Mi přijde.
Zkusit oslovit? Nebo našetřit na laser…

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 12.01.18 08:57

@bublinek s tím laserem si nejsem úplně jistá, ono přece jen tam určitě něco zůstane a jizva nezmizne… :roll:

bublinek
Kelišová 5170 příspěvků 12.01.18 09:22

Nechceš hodit foto?

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 12.01.18 10:02

Tadáááá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bublinek
Kelišová 5170 příspěvků 12.01.18 10:36

@barrbucha hele, tak strašné to není, já bych nezatracovala to oslovení, pokud jsi rozhodnutá s tím něco udělat, tak směle do toho

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 12.01.18 11:08

@bublinek nj jenže já nevím co z toho udělat a zvětšovat se mi to moc nechce, aby mi z toho vznikl tzv. mexicý rukáv a vypadala jak stojka pregoly co se po ní plazí růže…mám blízko ke psům, tak leda psí hlavy našich psů, nebo tlapky, jenže to už má taky každá trubka :?

bublinek
Kelišová 5170 příspěvků 12.01.18 11:59
@barrbucha píše:
@bublinek nj jenže já nevím co z toho udělat a zvětšovat se mi to moc nechce, aby mi z toho vznikl tzv. mexicý rukáv a vypadala jak stojka pregoly co se po ní plazí růže…mám blízko ke psům, tak leda psí hlavy našich psů, nebo tlapky, jenže to už má taky každá trubka :?

tak takto to říct taterovi, udělá návrh a Ty ho buď akceptuješ nebo ne. On Tě nepřiváže ke stolu a nenatetuje Ti to proti Tvé vůli.

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 12.01.18 13:01

@bublinek v to doufám :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >