Reklama

Snížení chuti k jídlu při antidepresivech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavlahar
Stálice 68 příspěvků 10.01.18 21:21
Snížení chuti k jídlu při antidepresivech

Ahoj, potřebuju poradit, jak zhubnout ci snížit chuť k jídlu při braní antidepresiv…bo­hužel je potřebuji, vystřídala jsem 4 druhy, deprese jsou stabilní, ale já jsem přibrala už 19 kg. Největší problém je neovladatelná chuť na sladké. Existuje třeba nějaký doplněk stravy, který bych mohla jíst současně s AD a který omezuje chuť k jídlu či napomáhá hubnutí?

Reklama

Reakce:

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 10.01.18 23:12

Kamarádka to má stejně :nevim: Jeden člověk v rodině s chronickou nemocí a trvalou medikací taky. Bohužel, řada věcí je něco za něco :,(

Lenka_Hal
Závislačka 4846 příspěvků 11.01.18 04:19

Zkus Garcinii.Bere chut k jidlu.

Pavlahar
Stálice 68 příspěvků 11.01.18 09:18

Děkuju moc. Já vím, že je to daň, ale jsem z toho nešťastná…a ó garcinii jsem nikdy neslyšela, tak zkusím.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33188 příspěvků 10 inzerátů 11.01.18 10:34

Nevím o tvé diagnóze atd. ale přemýšlela jsi i o jiném řešení? Konzultovala jsi se svým psychiatrem, jestli je nutné brát ad dlouhodobě? Pokud se nejednalo o velmi závažný problém vyžadující medikaci, přemýšlela jsi i o změně psychiatra za terapii u psychologa? Z tohoto bych vycházela, jestli by nebylo vhodnější chvíli vydržet stav, kdy přibíráš a po vysazení ad se zaměřit na redukci hmotnosti.

Catniss
Nováček 1 příspěvek 11.01.18 19:30

Jsem na tom stejne, beru dvoje antidepr. a za 8 mesicu jsem pribrala 17kg. Nemuzu si dovolit leky vysadit, takze kynu zoufale dal.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >