Snížení chuti k jídlu při antidepresivech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavlahar
Stálice 75 příspěvků 10.01.18 21:21
Snížení chuti k jídlu při antidepresivech

Ahoj, potřebuju poradit, jak zhubnout ci snížit chuť k jídlu při braní antidepresiv…bo­hužel je potřebuji, vystřídala jsem 4 druhy, deprese jsou stabilní, ale já jsem přibrala už 19 kg. Největší problém je neovladatelná chuť na sladké. Existuje třeba nějaký doplněk stravy, který bych mohla jíst současně s AD a který omezuje chuť k jídlu či napomáhá hubnutí?

Reakce:
LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 10.01.18 23:12

Kamarádka to má stejně :nevim: Jeden člověk v rodině s chronickou nemocí a trvalou medikací taky. Bohužel, řada věcí je něco za něco :,(

Lenka_Hal
Kelišová 6232 příspěvků 11.01.18 04:19

Zkus Garcinii.Bere chut k jidlu.

Pavlahar
Stálice 75 příspěvků 11.01.18 09:18

Děkuju moc. Já vím, že je to daň, ale jsem z toho nešťastná…a ó garcinii jsem nikdy neslyšela, tak zkusím.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33683 příspěvků 10 inzerátů 11.01.18 10:34

Nevím o tvé diagnóze atd. ale přemýšlela jsi i o jiném řešení? Konzultovala jsi se svým psychiatrem, jestli je nutné brát ad dlouhodobě? Pokud se nejednalo o velmi závažný problém vyžadující medikaci, přemýšlela jsi i o změně psychiatra za terapii u psychologa? Z tohoto bych vycházela, jestli by nebylo vhodnější chvíli vydržet stav, kdy přibíráš a po vysazení ad se zaměřit na redukci hmotnosti.

Catniss
Nováček 1 příspěvek 11.01.18 19:30

Jsem na tom stejne, beru dvoje antidepr. a za 8 mesicu jsem pribrala 17kg. Nemuzu si dovolit leky vysadit, takze kynu zoufale dal.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >