Snížení chuti k jídlu při antidepresivech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavlahar
Stálice 52 příspěvků 10.01.18 21:21
Snížení chuti k jídlu při antidepresivech

Ahoj, potřebuju poradit, jak zhubnout ci snížit chuť k jídlu při braní antidepresiv…bo­hužel je potřebuji, vystřídala jsem 4 druhy, deprese jsou stabilní, ale já jsem přibrala už 19 kg. Největší problém je neovladatelná chuť na sladké. Existuje třeba nějaký doplněk stravy, který bych mohla jíst současně s AD a který omezuje chuť k jídlu či napomáhá hubnutí?

Reklama

Reakce:

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 10.01.18 23:12

Kamarádka to má stejně :nevim: Jeden člověk v rodině s chronickou nemocí a trvalou medikací taky. Bohužel, řada věcí je něco za něco :,(

Lenka_Hal
Závislačka 4184 příspěvků 11.01.18 04:19

Zkus Garcinii.Bere chut k jidlu.

Pavlahar
Stálice 52 příspěvků 11.01.18 09:18

Děkuju moc. Já vím, že je to daň, ale jsem z toho nešťastná…a ó garcinii jsem nikdy neslyšela, tak zkusím.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32836 příspěvků 10 inzerátů 11.01.18 10:34

Nevím o tvé diagnóze atd. ale přemýšlela jsi i o jiném řešení? Konzultovala jsi se svým psychiatrem, jestli je nutné brát ad dlouhodobě? Pokud se nejednalo o velmi závažný problém vyžadující medikaci, přemýšlela jsi i o změně psychiatra za terapii u psychologa? Z tohoto bych vycházela, jestli by nebylo vhodnější chvíli vydržet stav, kdy přibíráš a po vysazení ad se zaměřit na redukci hmotnosti.

Catniss
Nováček 1 příspěvek 11.01.18 19:30

Jsem na tom stejne, beru dvoje antidepr. a za 8 mesicu jsem pribrala 17kg. Nemuzu si dovolit leky vysadit, takze kynu zoufale dal.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama